Wyjazd na GP Kataru z MotoRmanią
MotoRmania
12 lutego 2014

Masz już dość czekania na pierwszy wyścig sezonu MotoGP? My też, ale zamiast oglądać go przed telewizorem, postanowiliśmy zabrać Cię na wyjątkowy wyjazd i pokazać kulisy motocyklowych mistrzostw świata.

Grand Prix Kataru to wyjątkowy wyścig. Jedyny na Bliskim Wschodzie i przede wszystkim jedyny, który rozgrywany jest nocą, przy sztucznym oświetleniu. Jeśli robił na Tobie wrażenie podczas relacji telewizyjnych, to wyobraź sobie, jak to wszystko wygląda na żywo!

Zresztą, teraz nie musisz już sobie tego wyobrażać. MotoRmania zabierze Cię na Grand Prix Kataru 2014, zapewniając przelot, noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu, wejściówki na tor, opiekę naszego eksperta i komentatora MotoGP w Polsacie Sport, Michała Fiałkowskiego, który zdradzi wszystkie kulisy MŚ – także te, o których nie wypada mówić na antenie! Na nudę nie będziesz także narzekać poza torem, bo zaplanowaliśmy nie tylko zwiedzanie miasta, ale także zwariowany wypad na pustynię.

Kibice piłkarscy na mundial w Katarze czekać muszą jeszcze osiem lat, ale my jesteśmy już spakowani. To jak, lecisz z nami?

MotoGP w Katarze razem z MotoRmanią to:

– Wylot 20.03.2014, powrót 24.03.2014

– przelot Warszawa-Doha-Warszawa

– HOTEL 5 *, pokoje dwuosobowe z wyżywieniem w postaci śniadań i obiadokolacji (bufet)

– wejściówki na główną trybunę na cały weekend, z dostępem do sklepów z pamiątkami i restauracji

– opieka i niesamowite historie naszego eksperta od MotoGP, Michała Fiałkowskiego

– Półdniowa wycieczka na pustynię – Jeepy 6 osobowe

– Półdniowe zwiedzanie Doha

– Ubezpieczenie KL i NNW

Cena: 4820 zł/ os + bilet lotniczy

Pytania i rezerwacje pod mailem: wyjazdy@motormania.com.pl

Ilość miejsc ograniczona.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły