Moto Angeles Vlog nr 1 – motocyklowe niebo do usług!

- MotoRmania

Nadajemy do Was prosto z Hiszpanii!

Jak być może zdążyliście zauważyć, zorganizowaliśmy dla Was cudowne miejsce w Hiszpanii. Czeka tam na Was „nasz dom”, motocykle, piękne drogi, basen, plaże, surfing, pitbike’i, MiniGP – po prostu wszystko, co można sobie wymarzyć do idealnych, motocyklowych wakacji. Zresztą już opisywaliśmy jak to wyglądało w formie zimowego Los Cojones Winter Camp, następnie jako letnie wakacje Wheels & Waves. Ostatnio z kolei zorganizowaliśmy dla Was na miejscu kilka nowych KTMów do jazdy na Zakończenie Wakacji z KTMem.

Krótko mówiąc, obawiamy się, że stworzyliśmy Moto Angeles… Sprawdźcie vloga z Casa Cueva, z domu w skałach! Tłumaczymy, o co tutaj chodzi.

(Mówimy po angielsku, ale przygotowaliśmy polskie napisy – kliknij w przycisk po prawej na dole w odtwarzaczu.)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl