Rumuńska wycieczka z Mińska Mazowieckiego: film z wyjazdu ekipy Fireblade!

- Piotr Jędrzejak

Jak zawsze na początku sezonu, już od dobrych kilku lat, na naszą skrzynkę otrzymujemy wiadomość od ekipy Fireblade 929 z Mińska Mazowieckiego. Chłopaki podsyłają swoje video-podsumowanie z minionego sezonu i przyznajemy, że zawsze jest wyjątkowo emocjonująco. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, abyście sobie ich produkcje przypomnieli jeszcze raz.

Jest początek sezonu, a więc i tym razem dostaliśmy wiadomość! Tym razem jednak nie znaleźliśmy w środku podsumowania sezonu. Przeczytajcie sami:

„W tym roku nie będzie podsumowania sezonu, ale za to mamy coś nowego równie ciekawego. Chcieliśmy zobaczyć czy mamy twarde tyłki i pojechaliśmy do Rumunii na słynne trasy motocyklowe – Transfogarska i Transalpina. Możemy śmiało powiedzieć było warto :)”

Pokonując 4000 km, ekipa zaliczyła miejsca niezbędne: Transfogarska, Transalpina, TransRarau, TransBucegi. Sprawdźcie to!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl