Rumuńska wycieczka z Mińska Mazowieckiego: film z wyjazdu ekipy Fireblade!
Piotr Jędrzejak
29 kwietnia 2019

Jak zawsze na początku sezonu, już od dobrych kilku lat, na naszą skrzynkę otrzymujemy wiadomość od ekipy Fireblade 929 z Mińska Mazowieckiego. Chłopaki podsyłają swoje video-podsumowanie z minionego sezonu i przyznajemy, że zawsze jest wyjątkowo emocjonująco. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, abyście sobie ich produkcje przypomnieli jeszcze raz.

Jest początek sezonu, a więc i tym razem dostaliśmy wiadomość! Tym razem jednak nie znaleźliśmy w środku podsumowania sezonu. Przeczytajcie sami:

„W tym roku nie będzie podsumowania sezonu, ale za to mamy coś nowego równie ciekawego. Chcieliśmy zobaczyć czy mamy twarde tyłki i pojechaliśmy do Rumunii na słynne trasy motocyklowe – Transfogarska i Transalpina. Możemy śmiało powiedzieć było warto :)”

Pokonując 4000 km, ekipa zaliczyła miejsca niezbędne: Transfogarska, Transalpina, TransRarau, TransBucegi. Sprawdźcie to!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły