Zapraszamy na wakacje w motocyklowym raju! Odpoczywaj, zwiedzaj okolicę, korzystaj z atrakcji, morza i słońca… Albo przez tydzień hardkorowo trenuj na mini-motocyklach, aby po południu podbijać kręte drogi na wielu różnych motocyklach drogowych. Witaj w Moto Angeles!

MOTO ANGELES leży w rejonie Almerii, na południu Hiszpanii, ale nie ma wyznaczonych konkretnych granic. 🙂 Moto Angeles jest po prostu rajem motocyklowym, którego centralny punkt stanowi hacjenda MotoRmani. Goście mieszkający w hacjendzie znajdują się bezpośrednio na jednej z najlepszych, tłumnie odwiedzanych przez lokalnych motocyklistów dróg motocyklowych – jednak w rzeczywistości ten odcinek to dopiero rozgrzewka przed tysiącami zakrętów jakie oferują okoliczne trasy. Zresztą zobaczcie sami 🙂

Takie trasy znajdziecie zaledwie kilkadziesiąt minut jazdy od haciendy.

Takie trasy znajdziecie zaledwie kilkadziesiąt minut jazdy od haciendy.

Hacjenda leży pomiędzy małymi miejscowościami o nazwie Alhabia i Alsodux – około 25km od Almerii. Jest ogrodzoną posiadłością o wielkości blisko hektara. Do Waszej dyspozycji oprócz motocykli treningowych oraz drogowych pozostaje siłownia, basen, chłodne pokoje wydrążone w jaskiniach góry, do której przylega dom… 🙂 Tu zobaczycie więcej – tak wyglądało nasze zaproszenie na zimowe turnusy:

W cenie pobytu, oprócz motocykli drogowych i treningowych, macie dostęp do kajaków czy supów. Są pompowane, tak aby można je było bez problemu wrzucić na motocykle i wybrać się na plażę. 🙂 Zobaczcie jak to wygląda!

Co Was czeka podczas tygodnia wakacyjnego w hacjendzie? Dużo jazdy na motocyklach, dużo treningów na pit bikach i miniGP, sporo słońca oraz pozytywnego zmęczenia.

Turnusy zaczynają się w soboty i kończą w soboty. Przywozimy i zawozimy Was wtedy na lotnisko w Maladze. Niedziela jest dniem na odpoczynek po podróży i dowolne spędzanie czasu – na motocyklach, na plażach, lub nad basenem. Od poniedziałku do piątku można realizować własny pogram turystyczno-wypoczynkowy lub codziennie przez około 4 godzint trenować z nami na pit bikach oraz miniGP.

Trenujemy do południa, a potem jest jeszcze mnóstwo czasu, aby pojeździć na maszynach drogowych. Aktualnie w hacjendzie mamy do Waszej dyspozycji: Moto Guzzi Bobera V9, MGX21, Californię, Aprilę Dorsoduro, MV Agustę F3 800, Brutale 800, Brutale 1090, Turismo Veloce, Bartona Cafe Racera 125 oraz skutery. Codziennie można wybrać coś innego. 🙂 W skrócie, pobyt u nas wygląda tak, jak na poniższym filmie: 

I teraz najlepsze – ile to kosztuje? 🙂

Tydzień kosztuje 3000 zł i obejmuje zakwaterowanie dla kierowcy/osoby trenującej oraz osoby towarzyszącej (niejeżdżącej samodzielnie na motocyklach dużych, ale która może jeździć na maszynach klasy 125cc pod warunkiem, że ma prawo jazdy kat. B i chce się uczyć 🙂 ).

W cenie jest dostęp do motocykli drogowych, treningowych, paliwo do maszyn treningowych, koszty treningów, uszkodzenia maszyn treningowych, dostęp do supów i kajaków.

Za co płacimy dodatkowo? Za paliwo do maszyn drogowych (wlewacie tyle, ile sami potrzebujecie), bilety lotnicze do Malagi kupujecie samodzielnie oraz jeżeli uszkodzicie motocykl drogowy to Wasz udział własny w szkodzie wynosi 500 euro (nie pobieramy kaucji – trzeba się liczyć z takim wydatkiem w razie przewrócenia motocykla drogowego). Szkody w maszynach treningowych są w cenie pobytu.

Chętnych prosimy o kontakt
na: pejser@motormania.com.pl

Ostatnie wolne miejsca mamy w tych terminach:
18-25 maja
1-8 czerwca
8-15 czerwca
27 lipca – 3 sierpnia
17 – 24 sierpnia
24-31 sierpnia
7-14 września

Do zobaczenia w Moto Angeles! 🙂