Motocyklowy urlop treningowy – witajcie w MOTO ANGELES!
Pejser
6 maja 2019

Zapraszamy na wakacje w motocyklowym raju! Odpoczywaj, zwiedzaj okolicę, korzystaj z atrakcji, morza i słońca… Albo przez tydzień hardkorowo trenuj na mini-motocyklach, aby po południu podbijać kręte drogi na wielu różnych motocyklach drogowych. Witaj w Moto Angeles!

MOTO ANGELES leży w rejonie Almerii, na południu Hiszpanii, ale nie ma wyznaczonych konkretnych granic. 🙂 Moto Angeles jest po prostu rajem motocyklowym, którego centralny punkt stanowi hacjenda MotoRmani. Goście mieszkający w hacjendzie znajdują się bezpośrednio na jednej z najlepszych, tłumnie odwiedzanych przez lokalnych motocyklistów dróg motocyklowych – jednak w rzeczywistości ten odcinek to dopiero rozgrzewka przed tysiącami zakrętów jakie oferują okoliczne trasy. Zresztą zobaczcie sami 🙂

Takie trasy znajdziecie zaledwie kilkadziesiąt minut jazdy od haciendy.

Hacjenda leży pomiędzy małymi miejscowościami o nazwie Alhabia i Alsodux – około 25km od Almerii. Jest ogrodzoną posiadłością o wielkości blisko hektara. Do Waszej dyspozycji oprócz motocykli treningowych oraz drogowych pozostaje siłownia, basen, chłodne pokoje wydrążone w jaskiniach góry, do której przylega dom… 🙂 Tu zobaczycie więcej – tak wyglądało nasze zaproszenie na zimowe turnusy:

W cenie pobytu, oprócz motocykli drogowych i treningowych, macie dostęp do kajaków czy supów. Są pompowane, tak aby można je było bez problemu wrzucić na motocykle i wybrać się na plażę. 🙂 Zobaczcie jak to wygląda!

Co Was czeka podczas tygodnia wakacyjnego w hacjendzie? Dużo jazdy na motocyklach, dużo treningów na pit bikach i miniGP, sporo słońca oraz pozytywnego zmęczenia.

Turnusy zaczynają się w soboty i kończą w soboty. Przywozimy i zawozimy Was wtedy na lotnisko w Maladze. Niedziela jest dniem na odpoczynek po podróży i dowolne spędzanie czasu – na motocyklach, na plażach, lub nad basenem. Od poniedziałku do piątku można realizować własny pogram turystyczno-wypoczynkowy lub codziennie przez około 4 godzint trenować z nami na pit bikach oraz miniGP.

Trenujemy do południa, a potem jest jeszcze mnóstwo czasu, aby pojeździć na maszynach drogowych. Aktualnie w hacjendzie mamy do Waszej dyspozycji: Moto Guzzi Bobera V9, MGX21, Californię, Aprilę Dorsoduro, MV Agustę F3 800, Brutale 800, Brutale 1090, Turismo Veloce, Bartona Cafe Racera 125 oraz skutery. Codziennie można wybrać coś innego. 🙂 W skrócie, pobyt u nas wygląda tak, jak na poniższym filmie: 

I teraz najlepsze – ile to kosztuje? 🙂

Tydzień kosztuje 3000 zł i obejmuje zakwaterowanie dla kierowcy/osoby trenującej oraz osoby towarzyszącej (niejeżdżącej samodzielnie na motocyklach dużych, ale która może jeździć na maszynach klasy 125cc pod warunkiem, że ma prawo jazdy kat. B i chce się uczyć 🙂 ).

W cenie jest dostęp do motocykli drogowych, treningowych, paliwo do maszyn treningowych, koszty treningów, uszkodzenia maszyn treningowych, dostęp do supów i kajaków.

Za co płacimy dodatkowo? Za paliwo do maszyn drogowych (wlewacie tyle, ile sami potrzebujecie), bilety lotnicze do Malagi kupujecie samodzielnie oraz jeżeli uszkodzicie motocykl drogowy to Wasz udział własny w szkodzie wynosi 500 euro (nie pobieramy kaucji – trzeba się liczyć z takim wydatkiem w razie przewrócenia motocykla drogowego). Szkody w maszynach treningowych są w cenie pobytu.

Chętnych prosimy o kontakt
na: pejser@motormania.com.pl

Ostatnie wolne miejsca mamy w tych terminach:
18-25 maja
1-8 czerwca
8-15 czerwca
27 lipca – 3 sierpnia
17 – 24 sierpnia
24-31 sierpnia
7-14 września

Do zobaczenia w Moto Angeles! 🙂

Pejser
Redaktor naczelny

Redaktor Naczelny. Pomimo tego, że ma tyle lat, ile połowa ekipy razem wzięta pozostał na etapie buntu młodzieńczego. Reprezentując staro szkolny styl jazdy napędza się zarówno na torze jak i na jednym kole. Masz sprawę ? Skontaktuj się . Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły