MOTORMANIA LOS COJONES WINTER CAMP: motocyklowy tydzień treningowy w Hiszpanii!
MotoRmania
9 stycznia 2018

NIE ZMARNUJ OKAZJI! POKAŻ ZIMIE ŚRODKOWY PALEC I PRZYJEDŹ NA MOTORMANIA LOS COJONES WINTER CAMP!!!

O co chodzi?

Chodzi o Ciebie. O podniesienie Twoich umiejętności i o to, żebyś się pozytywnie naładował słońcem Hiszpanii. Przy okazji, abyś  zapłacił za całość mniej niż inkasują niektóre firmy w Polsce za weekend szkolenia, które musisz odbyć na własnym motocyklu. MotoRmania Los Cojones Winter Camp 2018 to szkoleniowo-rekreacyjno-treningowy tydzień z niezwykle intensywnym harmonogramem (możecie go znaleźć na samym dole). Można go potraktować w wersji hardcore – z pełnym pakietem dodatkowych treningów siłowych, co polecamy zawodnikom; albo w wersji rekreacyjnej, dla początkujących. Tutaj łączymy wszystkie poziomy zaawansowania i zacięcia treningowego. Czyli kiedy jedni będą się katować, inni mogą po prostu zwiedzać okolice na wyjątkowych maszynach drogowych. W cenie macie bowiem dostęp do parku wyjątkowych maszyn drogowych, z których możecie korzystać bez limitu. Generalną zasadą jest to, że każdy może dowolnie odpuścić, zwolnić, lub po prostu odpocząć omijając poszczególne punkty harmonogramu szkoleniowego. Pobyt odbywa się w Casa Cueva MotoRmania, czyli hiszpańskiej siedzibie MotoRmanii, położonej w pobliżu miejscowości Alhabia, ok. 30km od Almerii. Czyli tutaj:

Zasadnicze elementy szkolenia / treningu

Specyfikę ćwiczeń dobieramy do Twojego poziomu. Jeżeli jesteś początkujący, tłumaczymy wszystko od podstaw, a jeżeli masz duże doświadczenie, to od razu jedziemy na ostro. Na Campie będą tylko 3 osoby, co zapewnia podejście indywidualne. Szkoleniowo/treningowa jazda na motocyklach typu Pit Bike i Mini-GP zajmie minimum 2h dziennie, czyli tyle ile otrzymujesz podczas przeciętnego track day (6 sesji x 20min). I uwierz nam, że nie będziesz w stanie wytrzymać więcej – ćwiczenia są znacznie bardziej męczące niż jazda na dużym motocyklu, nawet po torze. Ponieważ udział brać mogą tylko 3 osoby zapewniona jest duża intensywność ćwiczeń i indywidualny monitoring Twoich postępów.

Treningi będą podzielone na zajęcia typu Slajd Zone, gdzie będziemy doskonalić jazdę w uślizgu, oraz na zajęciach typu Grip Zone i Track Day, gdzie będziemy pracować głównie nad pozycją, nad trajektorią, płynnością przejazdu, wyczuciem uślizgu, szybkością zmiany kierunku. Będziemy się uczyć pracy na torze, znajdując i przesuwając punkty hamowania, znajdując punkty skrętu i poprawiając swoje czasy przejazdu.

Co otrzymujesz na MotoRmania Los Cojones Winter Camp?

 • Nie musisz się martwić o to jak dostaniesz się z lotniska do Casa Cueva MotoRmania. Będziemy na Ciebie czekać, przywieziemy i odwieziemy Cię na lotnisko.
 • W Casa Cueva będzie czekać na Ciebie pokój dwuosobowy z dostępem do internetu i TV-Sat. Jeżeli do tego pokoju chcesz przyjechać z osoba towarzyszącą, która nie korzysta z całości lub części programu Los Cojones Trening Camp, to nie ponosisz z tego tytułu żadnych opłat. Twoja osoba towarzysząca będzie gościem MotoRmanii. Jeżeli będziesz zmęczony, możesz jej dać trenować zamiast Ciebie albo w ogóle dzielić z nią swój czas na treningach.
 • Abyś miał jak się poruszać w czasie wolnym, otrzymasz od nas na czas pobytu motocykl drogowy. Będziesz mógł wybrać spośród takich maszyn jak MV Agusta Brutale 1090, Aprilia Dorsoduro 900, Suzuki GSX-R 750, Moto Guzzi V9 i innych. Uczestnicy mogą sobie wymieniać maszyny między sobą. Motocykle są w pełni ubezpieczone, więc nie masz się o co martwić. Musisz mieć ważne prawo jazdy i odbierając zatankowaną maszynę, zwrócić ją również z pełnym bakiem.

 • W cenie pobytu otrzymujesz śniadania, ale będziesz mieć też dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, gdzie możesz sobie przyrządzać własne posiłki.
 • Do codziennych treningów otrzymujesz motocykle treningowe typu Pit Bike oraz MiniGP.
 • MotoRmania pokrywa koszty paliwa do motocykli treningowych oraz wszelkie ewentualne szkody, jakie powstały podczas treningów.
 • MotoRmania pokrywa koszty treningów torowych wyznaczonych w harmonogramie.
 • MotoRmania zapewnia transport zarówno Twój jak i sprzętu na obiekty sportowe,
 • Otrzymasz codzienne szkolenie indywidualne uwzględniające różnorodne aspekty prowadzenia motocykla.
 • Otrzymasz możliwość urozmaicenia pobytu poprzez wypad narciarski oraz surfingowy – zgodnie z załączonym harmonogramem. W przypadku tego drugiego MotoRmania zapewni Ci ciepłą piankę oraz deskę.

Ile wynosi cena za wszystko?

Cena za wszystko co otrzymujesz w ramach MotoRmania Los Cojones Winter Camp wynosi tylko 2900 zł.

Co musisz mieć ze sobą?

Musisz zabrać ze sobą z Polski kask, rękawice i kombinezon motocyklowy. Kombinezon może być dwu częściowy, ale musi być skórzany. Jeżeli masz ubranie ochronne tekstylne, nie zostaniesz wpuszczony na tor, a zatem będziesz mógł brać udział tylko w tych ćwiczeniach typu Slajd Zone, które nie odbywają się na torze.

Za co będę musiał zapłacić dodatkowo?

 • Musisz samodzielnie kupić bilet lotniczy. Proponujemy połączenia Ryaiair z Modlina do Alicante, które można dostać już od około 500zł (lot w dwie strony).
Przykładowe ceny lotów do i z Alicante.
 • Cena pakietu uwzględnia śniadania, ale musisz samodzielnie zadbać o obiad i kolację. Można je przygotowywać w pełni wyposażonej kuchni, która będzie do Twojej dyspozycji. Okoliczne lokalne knajpki są jednak tak tanie, że warto z nich skorzystać. Doskonały, bogaty posiłek to koszt około 8 euro.

Jak zapewnić sobie miejsce na Los Cojones Winter Camp 2018?

 • Wybierasz datę, która Ci odpowiada. 7 dniowe turnusy zsynchronizowaliśmy z lotami z Warszawy-Modlina do Alicante. Pierwszy turnus trwa od 3 lutego do 10 lutego, ostatni od 24 do 31 marca.

 • Zgłoś się na pejser@motormania.com.pl i sprawdź czy mamy miejsce na wybranym przez Ciebie turnusie – na każdy z terminów przyjmujemy maksymalnie tylko 3 osoby.
 • Po potwierdzeniu miejsca dokonaj wpłaty rezerwacyjnej i widzimy się na miejscu.

I na koniec… Uwierzcie nam. Nieważne co Wam powiedział kolega w pubie albo kolejna osoba, która bez intensywnego doświadczenia postanowiła nagle zostać instruktorem jazdy. Ekipa MotoRmanii co roku staje na podium wyścigów Mistrzostw Polski, śledzi systemy treningowe najlepszych i wie, że prawda jest tylko jedna. Jeżeli chcesz w szybkim czasie efektywnie podnieść swoje umiejętności prowadzenia motocykla, zrozumieć maszynę lub popracować nad aspektami pozwalającymi poprawić czas na torze, to musisz ćwiczyć na mniejszych motocyklach. To jedyna droga. Zarówno dla początkujących jak i dla zawodników MotoGP.

Jak wygląda harmonogram MotoRmania Los Cojones Winter Camp 2018?

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły