Girls Gone Wild: dziewczyny szaleją na ZX-6R, R6 i CBR600RR po autostradzie!
Piotr Jędrzejak
12 lutego 2014

„Girls Gone Wild” – to określenie być może kojarzy Wam się z czymś… nieodpowiednim?

Tutaj nie ma się czego bać, ta produkcja jest bezpieczna do oglądania w biurze. Niemiecka ekipa Adrenalin Bikers wpadła na ciekawy pomysł, aby na sześćsetki dziewczyn zamontować kamerki i puścić je na tak zwany autobahn! Najpierw jednak dziewczyny się przebierają, spotykają, są bez kasków i rozpiętych kombinezonach, więc strzelamy, że ta część klipu spodoba się Wam najbardziej… Dalej też jest nie najgorzej, a to oznacza niemiecką autostradę, szybką jazdę i wyprzedzanie samochodów. Przy okazji, w rogu ekranu znajdują się prędkościomierze – zmyślne! Jak zauważycie w drugim video, Niemcy to taki kraj, w którym radiowóz można minąć z 260 km/h na budziku i nic się nie dzieje!

Ach te szybkie dziewczyny!

A teraz mała niespodzianka! Chłopaki z Adrenalin Bikers postanowili wpuścić wszystkich w maliny! Ubrali dziewczyny w swoje ciuchy, zrobili kilka ujęć, a na autostradę wjechali już sami. Zwróćcie uwagę, że kombinezony na dziewczynach są wyraźnie zbyt duże, a w czasie jazdy lub na postoju pod wiaduktem, dziwnym zrządzeniem losu leżą w porządku. Mimo wszystko, ogląda się nieźle.

W rzeczywistości chyba nie jest tak, że dziewczyny boją się odkręcić?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły