Ma 71 lat, od 6 lat jeździ torową R6 i mówi, aby nie czekać z marzeniami
Piotr Jędrzejak
21 sierpnia 2018

Nigdy nie jest za późno, aby robić to, co chcesz robić.

Poznajcie Mardelle Peck. Mardelle ma 71 lat, z mężem są razem od 52 lat i to zawsze on namawiał ją do próbowania nowych rzeczy. Mardelle dowodzi, że nieważne ile masz lat, nigdy nie jest za późno na zmianę. Otóż zawsze na swojej „liście rzeczy do zrobienia” miała motocykl wyścigowy. Na swoje 65. urodziny postanowiła, że trzeba to zrealizować. Kupiła torową Yamahę R6 i uwielbia wypady na tory. Twierdzi, że niezależnie od tego ile już zrobiła kilometrów, zawsze czuje adrenalinę. Wyścigi i jazda na motocyklu utrzymuje ją młodą i ostrą. „Mam nadzieję, że moje pokolenie mówi o mnie: wow, ale ona jest twardzielem.”

Całą swoją wypowiedź, Mardelle kończy zdaniem, które – jak sama zauważa – może brzmi tandetnie, ale jest bardzo prawdziwe: „Rób to, co chcesz robić. Gdy będziesz starszy, żebyś nie patrzył w przeszłość z myślą <a mogłem to zrobić>”.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły