Ma 71 lat, od 6 lat jeździ torową R6 i mówi, aby nie czekać z marzeniami

- Piotr Jędrzejak

Nigdy nie jest za późno, aby robić to, co chcesz robić.

Poznajcie Mardelle Peck. Mardelle ma 71 lat, z mężem są razem od 52 lat i to zawsze on namawiał ją do próbowania nowych rzeczy. Mardelle dowodzi, że nieważne ile masz lat, nigdy nie jest za późno na zmianę. Otóż zawsze na swojej „liście rzeczy do zrobienia” miała motocykl wyścigowy. Na swoje 65. urodziny postanowiła, że trzeba to zrealizować. Kupiła torową Yamahę R6 i uwielbia wypady na tory. Twierdzi, że niezależnie od tego ile już zrobiła kilometrów, zawsze czuje adrenalinę. Wyścigi i jazda na motocyklu utrzymuje ją młodą i ostrą. „Mam nadzieję, że moje pokolenie mówi o mnie: wow, ale ona jest twardzielem.”

Całą swoją wypowiedź, Mardelle kończy zdaniem, które – jak sama zauważa – może brzmi tandetnie, ale jest bardzo prawdziwe: „Rób to, co chcesz robić. Gdy będziesz starszy, żebyś nie patrzył w przeszłość z myślą <a mogłem to zrobić>”.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl