Błysk w sporcie – warsztaty fotografii ruchu

- MotoRmania

Macie ochotę przekonać się, w jaki sposób powstają świetne zdjęcia, które oglądacie w MotoRmanii? Nasz redakcyjny fotograf poprowadzi warsztaty!

informacja prasowa

Cyfrowe.pl oraz Olympus serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów sportu na bezpłatne warsztaty fotografii ruchu. Będą one składały się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej, a poprowadzi je Dariusz Felis-Obrycki – fotograf i filmowiec, dyrektor kreatywny magazynu MotorMania. Od dziecka jeździł motocyklami i fotografował, więc połączył obie pasje i uczynił z tego sposób na życie. Jego miłość do motocykli przełożyła się na specjalizację w fotografii w ruchu, sportu i motoryzacji. Warsztaty odbędą się 29 sierpnia w Obornikach.

blysk w sporcie

Osoby zainteresowane warsztatami proszone są o wysłanie zgłoszenia do dnia 23.08.2018 na adres [email protected]. Zgłoszenie powinno zawierać dane kontaktowe, informacje o sprzęcie z którego korzystasz, link do portfolio oraz preferowaną godzinę warsztatów.

Szczegółowe informacje o warsztatach oraz zapisach znaleźć można na stronie cyfrowe.pl.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Data: 29.08.2018 Oborniki
1.grupa: 10:00-13:00
2.grupa: 14:00-17:00

Cena: udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny

Serdecznie zapraszamy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl