Błysk w sporcie – warsztaty fotografii ruchu
MotoRmania
21 sierpnia 2018

Macie ochotę przekonać się, w jaki sposób powstają świetne zdjęcia, które oglądacie w MotoRmanii? Nasz redakcyjny fotograf poprowadzi warsztaty!

informacja prasowa

Cyfrowe.pl oraz Olympus serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów sportu na bezpłatne warsztaty fotografii ruchu. Będą one składały się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej, a poprowadzi je Dariusz Felis-Obrycki – fotograf i filmowiec, dyrektor kreatywny magazynu MotorMania. Od dziecka jeździł motocyklami i fotografował, więc połączył obie pasje i uczynił z tego sposób na życie. Jego miłość do motocykli przełożyła się na specjalizację w fotografii w ruchu, sportu i motoryzacji. Warsztaty odbędą się 29 sierpnia w Obornikach.

Osoby zainteresowane warsztatami proszone są o wysłanie zgłoszenia do dnia 23.08.2018 na adres agata.benesz@cyfrowe.pl. Zgłoszenie powinno zawierać dane kontaktowe, informacje o sprzęcie z którego korzystasz, link do portfolio oraz preferowaną godzinę warsztatów.

Szczegółowe informacje o warsztatach oraz zapisach znaleźć można na stronie cyfrowe.pl.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Data: 29.08.2018 Oborniki
1.grupa: 10:00-13:00
2.grupa: 14:00-17:00

Cena: udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny

Serdecznie zapraszamy!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły