Dziewczyny w sexy bieliźnie na motocyklach przejmują Sydney [film i zdjęcia]

- Piotr Jędrzejak

Trzynastego lutego, na dzień przed Walentynkami, po ulicach australijskiego Sydney jeździły motocykle z dziewczynami, za którymi ciężko było się nie obejrzeć. 

Kilka ciekawych motocykli jadących w grupie potrafi wzbudzić zainteresowanie – tym bardziej, jeżeli za kierownicami siedzą kobiety w czarnych skórach. Ale tym razem najwięcej szału wzbudziły pasażerki. Szczupłe modelki ubrane były w nic innego, jak w atrakcyjną bieliznę. Wszystko okraszone zostało hasłem #NotYourValentine, czyli „Nie Twoja Walentynka”. Przejazd był częścią akcji marketingowej producenta bielizny, Honey Birdette.

Pytanie tylko, o co chodzi z hasłem #NotYourValentine?! Wśród komentarzy pojawiają się różne, sprzeczne interpretacje, ale marka wyjaśnia, że chodzi o wzmocnienie kobiet. „Nie Twoja Walentynka” ma głosić, że kobiety niebędące w związku również mogą w ciekawy sposób świętować walentynki.

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (6)

Sama akcja wzbudziła też ogrom negatywnych komentarzy na temat bezpieczeństwa. Autorką najbardziej lajkowanej wypowiedzi jest Natalie James: „Jest fajnie i radośnie, dopóki dziewczyny nie spadną z motocykla, obedrą się żywcem ze skóry i już nigdy nie będą modelkami”.

Czy akcję marketingową można nazwać skuteczną, jeżeli marka musi tłumaczyć swoje niezrozumiałe hasło, a najpopularniejsze komentarze są (całkiem słusznie) krytyczne? Z drugiej strony w Sydney za dziewczynami oglądali się WSZYSCY, wiwatowali, robili zdjęcia i nagrywali filmy. Następnie materiały na facebooku były gęsto udostępniane, a o akcji z Australii pisze się nawet w Europie – chociażby na MotoRmanii. Oceńcie sami.

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (2)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (3)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (4)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (5)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (7)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (8)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (9)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (10)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (11)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (12)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (13)

sydney dziewczyny w bieliznie na motocyklach not your valentine (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl