Nie żyje Grzegorz Zawadzki, uczestnik wyjazdu w 2014 roku z MotoRmanią

- MotoRmania

Dotarły do nas smutne wieści. Zginął Grzegorz Zawadzki, którego poznaliśmy na wspólnym wyjeździe do Malagi w 2014 roku.

Grzegorz zginął tydzień temu. Robił to, co kochał – podróżował na motocyklu. Wybrał się z przyjaciółmi do Turcji. Wypadek zdarzył się w drodze powrotnej do Polski, w Rumunii…

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 27.06.2015 o godzinie 11.30 w kościele w Starej Iwicznej pod Warszawą. W imieniu jego syna, Piotra prosimy o przybycie na ostatnie pożegnanie 🙁 Niech nasze motocykle rykiem silników odprowadzą Grzegorza na miejsce spoczynku.

Mieliśmy okazję poznać Grzegorza na wyjeździe do Malagi w 2014 roku, gdzie wybrał się z synem, Piotrem. Grzegorz miał 54 lat, ale charakterem bardziej przypominał 25-latka: zawsze pełny energii i chętny do działania. Jeździł z nami po genialnych zakrętach dookoła Rondy, ale nie odmówił sobie też bardziej zaawansowanych turystycznych wypadów w okolice. Po powrocie podziękował nam za udany wyjazd, a w tym sezonie miał znowu udać się do Malagi, już zarezerwował miejsce…

Cała redakcja MotoRmanii oraz wszyscy uczestnicy wspólnego wyjazdu do Malagi łączą się w bólu z rodziną i przyjaciółmi Grzegorza. Przyjmijcie nasze kondolencje.

Nie zyje uczestnik wyjazdow do Malagi (2)

Grzegorz Zawadzki w Maladze – na zdjęciu po lewej stronie, oparty o drzewo. Był zawsze uśmiechnięty i gotowy na imprezę. Takiego go własnie zapamiętamy!

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl