Moto 4 w kinie Luna – piękny seans!

- Eliasz Davidson

Takie filmy w kinie ogląda się zupełnie inaczej. Bez popcornu, bez chipsów, bez naczosów, tylko ze szczęką gdzieś w okolicy pierwszych rzędów.

Było tak nawet pomimo tego, że zapewne większość osób, które były w kinie Luna w ubiegłą sobotę, już wcześniej oglądały Moto 4. Wybierając się na seans organizowany przez MotoX na pewno nikt nie żałował. Oglądany na komputerze wydaje się wypasiony, ale dopiero w kinie Moto 4 jest w stanie oddać 100% swojego kunsztu. Ci, którzy widzieli go po raz pierwszy, oglądali go na pewno nie po raz ostatni!

Wracając jednak do samej imprezy, przebiegła wręcz wzorowo i na pewno chcielibyśmy oglądać wszystkie najnowsze offroadowe produkcje właśnie tak, jak w poprzedni weekend. Nie wszystkie miejsca na sali zostały zajęte, jednak na brak widzów na pewno nie można narzekać. Gości przed motocrossowym show witał Monster Energy częstując wszystkich nowym napojem i odpowiednio nastrajając do ekstremalnych ujęć. Na moment przed odpaleniem filmu, wśród widzów rozlosowane zostały 4 wydania Moto 4 na DVD. Trzy z nich zgarnęli najmłodsi fani na sali, a ostatni powędrował dla tego, kto wiedział, ile lat ma MotoRmania – a Wy wiecie? 😉

Wraz z rozpoczęciem pierwszej sceny na ranczu Carmichaela z gospodarzem Rickim oraz Ryanem Dungeym i dobrą muzyką na wejściu, było już wiadomo, że będzie się przyjemnie oglądało. Niesamowite miejscówki, jak pasmo górskie w Santa Barbara, pustynie, prywatne tory czy freeridowa trasa w winnicach, które odwiedziliśmy z takimi zawodnikami jak Kurt Caselli, Tadek Błażusiak, Zach Osbourne, Ken Roczen, Eli Tomac oraz Tyler Roberts, naprawdę przyprawiły o dreszcze i tylko jeszcze bardziej nakręciły do jazdy przed zbliżającym się sezonem…

Tego filmu nie można nie obejrzeć! A w kinie robi wrażenie 1000 razy większe niż w domu! Kto nie był, niech żałuje.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl