[KONKURS] Mamy dla Was 3 kalendarze 2013 z dziewczynami Monster Energy!
MotoRmania
26 lutego 2013

Te piękne dziewczyny Monster Energy mogą być Twoje!

W MotoRmanii zawsze dbamy o naszych czytelników. Ostatnio mieliśmy dla Was sporo biletów do kina na Moto 4 oraz Nitro Circus 3D, byście mieli ciekawe zajęcie na wieczór, a teraz pomyśleliśmy, że warto też zatroszczyć się o ściany Waszych garaży i pokoi!

Specjalnie dla Was przeznaczamy 3 kalendarze od Monster Energy, a w środku… To oczywiste! Piękne hostessy Monster Energy! Jeden z takich kalendarzy wisi już na ścianie Eliasza i jak widzicie na zdjęciu głównym, nie może przestać się nim zachwycać. A co Wy musicie zrobić, żeby również mieć na swojej ścianie coś, na czym warto zawiesić oko? To proste, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Łącznie ile razy Valentino Rossi i Jorge Lorenzo stawali na podium rundy Monster Energy Grand Prix de France na torze Le Mans w ostatnich trzech sezonach?

Maile z poprawną odpowiedzią wysyłajcie na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl. Czekamy na nie do poniedziałku, 4. marca do godziny 12:00. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzech laureatów, którym fundator nagród – Monster Energy prześle wymarzone kalendarze. Odpowiedzi polecamy szukać na oficjalnej stronie MotoGP.

[Zobacz wyniki konkursu!]

Ten konkurs jeszcze nie wszystko, to tylko rozgrzewka! Już pod koniec marca wystartuje kolejny konkurs Monster Energy, w którym tym razem będzie mogli walczyć o wyjazd na rundę MotoGP na francuskim Le Mans oraz o kaski i czapki. Na szczegóły czekajcie na monsterenergy.com pod koniec marca.

Żeby trochę Was nakręcić, zobaczcie jeden, drugi, trzeci, czwarty, piąty, a poniżej najnowszy, szósty klip pełny pięknych dziewczyn Monstera… Czy już nie możecie się doczekać swojego kalendarza i wyjazdu na rundę Monster Energy Grand Prix de France na torze Le Mans?

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły