Weź udział w naszym konkursie, odpowiedz na jedno pytanie i wygraj podwójny bilet na ostatni wyścig Tadka Błażusiaka w karierze.

Już w najbliższy weekend w Krakowie czeka nas jedno z największych offroadowych wydarzeń w ciągu roku w Polsce. W sobotę, 10.12.2016 roku Tauron Arena będzie gospodarzem inauguracyjnej rundy kolejnego sezonu Mistrzostw Świata SuperEnduro. Będzie to prawdziwa gratka dla kibiców brudnych wyścigów i jednocześnie ostatni wyścig w karierze Tadka Błażusiaka. Oczywiste jest więc, że nie może tam zabraknąć nikogo, kto ma się za wiernego fana Taddy’ego.

Po ogłoszeniu przez legendę enduro wycofania się z profesjonalnych wyścigów bilety na Grand Prix Polski zaczęły się rozchodzić w ekspresowym tempie i nie wiemy, czy w ogóle jeszcze jakieś zostały. Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze kupić sobie wejściówki przygotowaliśmy szybki konkurs z trzema podwójnymi karnetami na te zawody do wygrania. Pytanie nie jest łatwe, bo wierzymy, że ci, którym naprawdę na tym zależy są w stanie włożyć trochę wysiłku, aby móc pożegnać Tadka osobiście.

Co trzeba zrobić?

Odpowiedzieć na pytanie:

W którym roku i gdzie Tadeusz Błażusiak wystartował w zawodach
International Six Days Enduro, czyli w tzw. „Sześciodniówce”?

P-20151206-00056_News

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@motormania.com.pl. Z jednego adresu mailowego można odpowiedzieć tylko raz. Spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie, wylosujemy 3 osoby, które otrzymają podwójną wejściówkę na inauguracyjną rundę Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie. Na odpowiedzi czekamy do czwartku (8.12.2016) do godziny 8:00. Wyniki konkursu opublikujemy w tym artykule najpóźniej do godziny 20:00 również w czwartek. Wszelkie pytania możecie kierować na powyższy e-mail. Powodzenia!
Podpowiedź: Tadek wystartował wtedy na KTM z numerem 342 w klasyfikacji klubowej.

[AKTUALIZACJA – wyniki konkursu]

Dziękujemy! Jak zwykle zarzuciliście naszą skrzynką wiadomościami! Większość z odpowiedzi była poprawna, a żeby dopełnić formalności, podajemy odpowiedź. Tadek Błażusiak, z numerem 342, wystartował w Sześciodniówce w 2004 roku, w Miedzianej Górze.

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosowaliśmy trzy osoby, które otrzymują podwójną wejściówkę na SuperEnduro w Krakowie. Zwycięzcami zostają:
- Justyna S.
- Mateusz J.
- Marek P.

Gratulujemy i wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Zachęcamy wszystkich do monitorowania stron MotoRmanii, już niedługo kolejne konkursy!