Z MotoRmanią na Slovakiaring – film od czytelnika!
Piotr Jędrzejak
5 lutego 2016

Nie możemy doczekać się kwietniowego rozpoczęcia sezonu na Slovakiaring, a Karol podsyła film z ostatniej imprezy na torze!

Na naszej skrzynce znaleźliśmy wiadomość od Karola – podesłał nam swój film z ostatniego wypadu na tor we wrześniu 2015. Właśnie wtedy organizowaliśmy MotoRmaniowe zakończenie sezonu na torze Slovakiaring (tutaj zobaczycie foto-relację) i jak zwykle impreza była udana w 100%.

Karol idealnie trafił z momentem wysłania nam tego klipu. Po podniesieniu umiejętności na Slajd Zone, już nie możemy doczekać się otwarcia sezonu 2016 na Slovakiaringu w dniach 25-26. kwietnia – wszystkie szczegóły i zapisy znajdziecie tutaj!

Jeżeli wciąż nie wiecie, czy warto wpaść z MotoRmanią na Slovakiaring, po prostu obejrzyjcie ten film! (P.S.: Karol, dzięki za podesłanie!)

https://vimeo.com/140261477

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły