Pełnym ogniem po pustyni – najlepsze ujęcia

- Piotr Jędrzejak

Rajd Dakar zakończył się już kilka tygodni temu i teraz być może wszyscy mają już trochę dość ciągłych doniesień, informacji i ujęć prosto z Ameryki Południowej… Ale ten film jest tak wypasiony, że niezależnie od stopnia zainteresowania Dakarem, każdy fan dwóch kółek powinien go obejrzeć!

Za to dzieło odpowiedzialny jest Red Bull. Chłopaki zebrali najlepsze motocyklowe ujęcia z całych 9000 kilometrów i stworzyli z tego odjechany klip, który trwa tylko półtorej minuty, ale za to dostarcza solidną dawkę adrenaliny. Polecamy!

https://www.youtube.com/watch?v=LOiNoPSPLUw

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl