Zdjęcia z pierwszego treningu na MotoRmania Slajd Zone – było mega!
Piotr Jędrzejak
3 lutego 2016

„Przez lata różnych szkoleń nie nauczyłem się tyle, co na treningu MotoRmania Slajd Zone…”

Jeżeli jesteście chociaż trochę na bieżąco z poczynaniami swojej ulubionej redakcji MotoRmania ( 😉 ), to na pewno wiecie, że właśnie ruszyliśmy z nowym projektem MotoRmania Slajd Zone! Wynajęliśmy klimatyczną halę na terenie zakładów FSO w Warszawie, tam zbudowaliśmy tor i tym sposobem powstało całoroczne centrum trenowania uślizgów!

Pierwsze szkolenie dla MotoRmaniaków zorganizowaliśmy w miniony weekend 30-31. stycznia i było dokładnie tak, jak wszyscy się spodziewali, było mega! Dostarczyliśmy Wam zatankowane pitbiki, na których mogliście przewracać się do woli, był grill, przekąski, owoce, woda i energetyki od Monster Energy. Wystarczyło, że przyjechaliście ze swoimi ciuchami i uśmiechami.

Po dwóch dniach intensywnego treningu wszyscy byli zmęczeni, ale i dumni z siebie. Nie było nikogo, kto nie pokonywałby zakrętów bokami. Wszyscy podkreślali, że podnieśli swoje umiejętności, przestali bać się uślizgów, no i każdy znacząco poprawił swój czas na naszym torze!

„Najlepszy trening, jaki w życiu miałem.” czy „Przez lata różnych szkoleń nie nauczyłem się tyle, co na treningu MotoRmania Slajd Zone…” – tak MotoRmaniacy podsumowali dwa dni jazdy.

Teraz mamy dla Was
> ogromną paczkę 470 zdjęć do pobrania z Dropboxa <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Kolejne najbliższe terminy szkoleń to weekendy
6-7. lutego oraz 13-14. lutego, koszt to 950 zł za dwa dni.
Szczegóły przeczytacie tutaj, a 30 najlepszych zdjęć obejrzycie poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl
– jeszcze jest kilka wolnych miejsc!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły