Dziewczyny zimy też się nie boją – enduro w śniegu!
Eliasz Davidson
3 lutego 2016

Megan Griffiths i jej śnieżne wyprawy enduro po pięknych szlakach w Kanadzie.

Po polskiej zimie co prawda na razie nie ma śladu i można poczuć się już jak w marcu, ale z pewnością są też tacy, którzy tęsknią za zaśnieżonymi lasami i skutymi lodem jeziorami. Jazda po białym puchu i zamarzniętych zbiornikach wodnych na motocyklu uzbrojonym w kolce daje ogromną frajdę i gwarantuje niespotykaną wcześniej trakcję. Co zrobić jednak, gdy za oknem biało, a motocykl odziany w zwykłe kapcie? Absolutnie się tym nie przejmować, ciepło się ubrać i poupalać!

Dokładnie tak postanowiła zrobić Megan Griffiths razem ze swoim znajomym, gdy zima zastała ich w południowej Kanadzie. Pokazali, że niskie temperatury i śnieg nie są żadną przeszkodą w dobrej zabawie, nawet gdy nie mamy nakolcowanych opon. Po tym wideo wszelkie wymówki są już bez znaczenia. Megan daje radę!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły