Żużel na lodzie – Indywidualne Mistrzostwa Europy – Sanok 2023 [wideo]

- Damian Meisel

W kilku poprzednich artykułach, mieliście okazję przeczytać o zawodach, które odbyły się 25-26.02.2023 w Sanoku. Egzotyczna w naszym kraju dyscyplina, jaką jest żużel na lodzie, cieszyła się mimo wszystko dużym zainteresowaniem kibiców. Sam muszę przyznać, że nie sądziłem, że wyścigi po owalu zrobią na mnie takie wrażenie.

Dla osób, które nie mogły być wtedy na miejscu, przygotowałem relację wideo z tego eventu. Zobaczycie jak wyglądają takie zawody z bliska. Jedyny reprezentant Polski w tej dyscyplinie, Michał Knapp, zdradzi kilka szczegółów technicznych, opowie z jakimi problemami mierzy się w naszej rzeczywistości. Sport niewątpliwie tak widowiskowy jak niebezpieczny. Wypadki były nieuniknione. 80-konne motocykle, 3cm kolce w oponach, 18 zawodników i tylko 3 miejsca na podium. Było mocno! Z resztą, zobaczcie poniżej.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl