Zamarznięte jezioro, kolce i potwornie długie wheelie!
Piotr Jędrzejak
17 stycznia 2014

Zaledwie wczoraj publikowaliśmy u nas trailer najnowszego filmu od Stunt Freaks Team (o kosmicznym budżecie 25000 euro – zobaczcie to!!) i przypadkiem natknęliśmy się na krótki klip wrzucony przez nich na Facebooka. Zwróćcie uwagę na okoliczności. Jest całkiem spore, zupełnie zamarznięte jezioro oraz jest crossówka na oponach z kolcami. A wiecie co to oznacza? Idealnie płaski plac zabaw o nimalże nieskończonej powierzchni! Jeżeli wydawało Wam się, że boczna droga lub parking pod hipermarketem wystarczy do robienia głupich rzeczy na motocyklu, zobaczcie to. Wyobrażacie sobie, jak długie wheelie można tam zrobić?

Jazda na lodzie jest niezaprzeczalnie fajna. Tak się składa, że ekipa SFT kilka dni temu wrzuciła całe video pod tytułem „Zimowy Chaos”. Jeżeli jeszcze nie widzieliście, musicie nadrobić zaległości!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły