Stunt Freaks Team – zapowiedź Our Lifestyle: kaskaderka, wybuchy i hardkorowy stunt!

- Piotr Jędrzejak

Budżet na ten film wyniósł 25 000 Euro, a to przecież tylko grupa stunterów i kaskaderów – to znaczy, że musi być GRUBO!

Znacie ekipę Stunt Freaks Team? Wiemy, że znacie, przecież pisaliśmy o nich nie raz! Zobaczcie jak się bawią! Ich największa produkcja to totalnie wypasiony film Killing It, ale poza tym są też autorami Tigermana i wielu innych, świetnych filmów. wheelie na lodzieWszystko to znajdziecie pod linkiem powyżej. Tym razem przygotowali coś ekstra o bardzo prostej nazwie: Our Lifestyle. Ale żeby potrzymać nas trochę w napięciu, póki co opublikowali jedynie zapowiedź. Wiadomo jednak, że Our Lifestyle będzie grubsze, niż cokolwiek do tej pory! Jak napisała ekipa SFT:

„W najbliższym roku nie będzie filmu…! Taa, jasne! No i tak wyszło, że pod koniec lata wpadliśmy na pomysł zrobienia ekstremalnego filmu z materiałami wybuchowymi, efektami specjalnymi i kamerą slow motion – chcemy stworzyć coś, czego jeszcze nie było w Finlandii! No więc ogarnęliśmy ile to będzie kosztowało, ustanowiliśmy sobie budżet, przekroczyliśmy budżet i to poważnie, a na koniec zorientowaliśmy się, że wydaliśmy wszystkie nasze pieniądze z letnich pokazów, nasze własne pieniądze, pieniądze Braaap skuterem w wodzienaszych rodziców, a nawet wzięliśmy pożyczkę bankową, żeby wszystko doprowadzić do końca!

Nadchodzący film kosztuje nas 25000 Euro (ponad 100 000 złotych!!), a to już 10 razy więcej niż wszystko, co robiliśmy do tej pory. Mamy nadzieję, że wpadniecie na premierowe tournee, bo tylko tak będziemy mogli spłacić nasze długi. :)”

Oczywiście nie zabrakło też sponsorów, a tournee odbędzie się w dniach 12-29. marca w kilku miastach Finlandii. Nie wiemy jeszcze, czy film pojawi się później na YouTube, ale jest taka możliwość. Nie wiemy jak Wy, ale gdyby tylko było nam po drodze do Finlandii, to z chęcią wpadlibyśmy na premierę. Zapowiedź Our Lifestyle miażdży!!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl