Stunt Freaks Team – zapowiedź Our Lifestyle: kaskaderka, wybuchy i hardkorowy stunt!
Piotr Jędrzejak
16 stycznia 2014

Budżet na ten film wyniósł 25 000 Euro, a to przecież tylko grupa stunterów i kaskaderów – to znaczy, że musi być GRUBO!

Znacie ekipę Stunt Freaks Team? Wiemy, że znacie, przecież pisaliśmy o nich nie raz! Zobaczcie jak się bawią! Ich największa produkcja to totalnie wypasiony film Killing It, ale poza tym są też autorami Tigermana i wielu innych, świetnych filmów. Wszystko to znajdziecie pod linkiem powyżej. Tym razem przygotowali coś ekstra o bardzo prostej nazwie: Our Lifestyle. Ale żeby potrzymać nas trochę w napięciu, póki co opublikowali jedynie zapowiedź. Wiadomo jednak, że Our Lifestyle będzie grubsze, niż cokolwiek do tej pory! Jak napisała ekipa SFT:

„W najbliższym roku nie będzie filmu…! Taa, jasne! No i tak wyszło, że pod koniec lata wpadliśmy na pomysł zrobienia ekstremalnego filmu z materiałami wybuchowymi, efektami specjalnymi i kamerą slow motion – chcemy stworzyć coś, czego jeszcze nie było w Finlandii! No więc ogarnęliśmy ile to będzie kosztowało, ustanowiliśmy sobie budżet, przekroczyliśmy budżet i to poważnie, a na koniec zorientowaliśmy się, że wydaliśmy wszystkie nasze pieniądze z letnich pokazów, nasze własne pieniądze, pieniądze naszych rodziców, a nawet wzięliśmy pożyczkę bankową, żeby wszystko doprowadzić do końca!

Nadchodzący film kosztuje nas 25000 Euro (ponad 100 000 złotych!!), a to już 10 razy więcej niż wszystko, co robiliśmy do tej pory. Mamy nadzieję, że wpadniecie na premierowe tournee, bo tylko tak będziemy mogli spłacić nasze długi. :)”

Oczywiście nie zabrakło też sponsorów, a tournee odbędzie się w dniach 12-29. marca w kilku miastach Finlandii. Nie wiemy jeszcze, czy film pojawi się później na YouTube, ale jest taka możliwość. Nie wiemy jak Wy, ale gdyby tylko było nam po drodze do Finlandii, to z chęcią wpadlibyśmy na premierę. Zapowiedź Our Lifestyle miażdży!!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły