Jack Ryan: Teoria Chaosu – trailer z hollywoodzkim pościgiem na Diavelu

- Piotr Jędrzejak

Młody analityk CIA odkrywa rosyjski spisek przeciw USA i samodzielnie stara się zapobiec atakowi terrorystycznemu.

Krótko mówiąc, Jack Ryan: Shadow Recriut zapowiada się na kolejny thriller akcji z Hollywood o ratowaniu świata przed wojną/zagładą/najazdem obcych (niepotrzebne  skreślić). Swoją drogą, polska wersja tytułu to Jack Ryan: Teoria Chaosu… Nas palenie gumy na diavelu w hollywoodjednak bardziej zainteresował trailer – Chris Pine grający tam głównego bohatera prowadzi pościg na Ducati Diavelu!

Niezmiernie nam przykro, że dźwiękowcy nie zdecydowali się na użycie prawdziwego dźwięku V2 Ducati… Chyba zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Z drugiej strony, fajnie zobaczyć Diavela pokonującego zakręt po bandzie, jak w motocrossie – chcielibyśmy być na planie i zobaczyć, jak ta scena (iluzja?) wyglądała na żywo… Na szczęście jest też video zza kulis! Na drugim filmie, od momentu 3:30 przekonacie się, jak pali się gumę w stylu Hollywood oraz jak to zrobić, żeby gleba na Diavelu wyglądała realistycznie.

W kinach od 31. stycznia. Warto się wybrać?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl