Jack Ryan: Teoria Chaosu – trailer z hollywoodzkim pościgiem na Diavelu
Piotr Jędrzejak
17 stycznia 2014

Młody analityk CIA odkrywa rosyjski spisek przeciw USA i samodzielnie stara się zapobiec atakowi terrorystycznemu.

Krótko mówiąc, Jack Ryan: Shadow Recriut zapowiada się na kolejny thriller akcji z Hollywood o ratowaniu świata przed wojną/zagładą/najazdem obcych (niepotrzebne  skreślić). Swoją drogą, polska wersja tytułu to Jack Ryan: Teoria Chaosu… Nas jednak bardziej zainteresował trailer – Chris Pine grający tam głównego bohatera prowadzi pościg na Ducati Diavelu!

Niezmiernie nam przykro, że dźwiękowcy nie zdecydowali się na użycie prawdziwego dźwięku V2 Ducati… Chyba zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Z drugiej strony, fajnie zobaczyć Diavela pokonującego zakręt po bandzie, jak w motocrossie – chcielibyśmy być na planie i zobaczyć, jak ta scena (iluzja?) wyglądała na żywo… Na szczęście jest też video zza kulis! Na drugim filmie, od momentu 3:30 przekonacie się, jak pali się gumę w stylu Hollywood oraz jak to zrobić, żeby gleba na Diavelu wyglądała realistycznie.

W kinach od 31. stycznia. Warto się wybrać?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły