StuntFreaksTeam: zimowy chaos – lód, kolce i motocykle!

- Piotr Jędrzejak

Chyba nie musimy Wam przypominać, że Stunt Freaks Team to jedna z naszych ulubionych ekip stunterskich?

Jeżeli nie wiecie dlaczego, kliknijcie w powyższy link i zobaczcie ich poprzednie wyczyny. Chłopaki mają w głowach nieźle narąbane, co jest ich niewątpliwą zaletą. Gdy ich pokręcone pomysły spotykają się z kamerami, w efekcie możemy oglądać powalające klipy. Zresztą nie bez powodu Joona Vatanen trafił na naszą okładkę (numer 08/2013) po swoim występie na polskim StuntGP.

Teraz chłopaki z SFT wzięli się za kolejny pomysł – jazdę po lodzie. Stunt pies został wyposażony w zestaw opon z kolcami, tak samo jak… BMW wyglądające na rajdówkę. Nie zabrakło też sprzętu crossowego oraz skutera śnieżnego. Z tego połączenia powstało kolejne, wypasione video! Czas na zimowy chaos:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl