Marquez vs Baker… To się musiało tak skończyć!

- MotoRmania

Realizując naszą misję popularyzacji flat tracku jako najlepszej formy treningu przygotowującego do szybkiej jazdy na asfalcie przypominamy Wam dzisiaj niesamowite starcie Marca Marqueza z Bradem Bakerem. Wyścig miał miejsce w Barcelonie podczas imprezy o nazwie Superprestigio. Baker miał tytuł Mistrza AMA co oznacza, że był najszybszym zawodnikiem flat trackowym świata. Jak radził sobie w starciu z nim Marc Marquez? Zobaczcie sami, a poniżej czeka Was drugi materiał na którym zobaczycie jak bezpłatnie ( dla subksrybentów) możecie trenować flat track z nami. I nie martwcie się brakiem odpowiedniego motocykla- organizujemy możliwość wypożyczenia.

Chciałbyś regularnie trenować kontrolę uślizgów na treningach flat trackowych Motormanii? Zobacz jak to wygląda 🙂 Zapraszamy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl