Okrążenie z Valentino na jego ranczu! Onboard.

- MotoRmania

Już od kilku lat do bólu i niezmordowanie staramy się Wam zaszczepić pomysł na treningi flat trackowe jako najlepszy sposób podniesienia swoich umiejętności jazdy na asfalcie. Nasza praca zaczyna przynosić efekty i coraz więcej subskrybentów pojawia się na naszych bezpłatnych treningach. Tutaj możecie zobaczyć jak było 2 tygodnie temu :).

Tymczasem na swoim ranczu flat trackowym Valentino wraz z resztą VR46 Academy upalają nieprzerwanie nawet w święta. Zobaczcie jak wygląda okrążenie z Doctorem 🙂 u niego „w domu”.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl