The Unknown Ride: stunt, skoki i totalny hardcore na Harleyach!

- Piotr Jędrzejak

Ekipa Unknown Industries długo kazała czekać na nowy film, ale wrócili z klasą!

Kilkanaście dni temu zastanawialiśmy się, gdzie podziali się chłopaki z Unknown Industries. Chodzi o tę ekipę, która w okrutnie szalony sposób stuntuje na bajerancko przerobionych Harley-Davidsonach. No i okazuje się, że chłopaki właśnie wrócili… I to jeszcze jak!!

Do sieci trafił film „The UNKNOWN Ride”. Jeżeli sprzęt Wam na to pozwala, polecamy oglądać w rozdzielczości 4K, bo jest na co patrzeć. Ekipa w świetnym stylu zorganizowała akcję na 7-minutowy film. Jest wspólne ganianie na jednym kole, są slajdy, ogromne skoki, czy drift dookoła podskakującego lowridera. Zresztą po co tutaj cokolwiek pisać? Po prostu klikajcie play.

Aha, no i sprawdźcie tego wypasionego GIFa:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl