Nowa kolekcja SHIFT MX17 już w sklepach!

- MotoRmania

Shift MX Motocross Gear otwiera nowy rozdział zarówno w historii marki, jak i odzieży motocrossowej w ogóle. Spodnie, bluzy oraz rękawice motocrossowe nigdy nie były tak funkcjonalne, wygodne, wytrzymałe i zarazem stylowe.

informacja prasowa

Shift oferuje trzy nowe unikatowe linie odzieży MX – Label black (3LACK), Label white (WHIT3) oraz Recon. To sprawia, że każdy fan motocrossu znajdzie odzież MX spełniającą jego najbardziej zindywidualizowane i wygórowane oczekiwania. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Shift MX 2017 (3)

Wydajność i mobilność wynikające z zastosowania innowacyjnej konstrukcji oraz świetnych materiałów to domena Label black. Zero kompromisów, czyli prostota konstrukcji, najwyższa jakość materiałów i oryginalna grafika charakteryzują linię Label white. Recon to natomiast sprawdzona, mocna i wytrzymała klasyka, dzięki której odzież MX marki Shift od dawna stanowi bezdyskusyjną gwiazdą freeride.

Kolekcję SHIFT 2017 kupisz wyłącznie w tych Dobrych Sklepach Motocyklowych: lista sklepów Shift.

Chcesz dowiedzieć się więcej o marce Shift? Wejdź na Dobre Sklepy Motocyklowe.

Shift MX 2017 (5)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl