Supermoto Street Murder: piękny stunt klip

- Piotr Jędrzejak

Stuntowa akcja na supermoto nagrana w wysokiej jakości!

Do tej pory nie wiedzieliśmy kto to jest Felkan, ale wygląda na to, że trzeba trochę nadrobić. Gość jest fotografem i kamerzystą, a sam uwielbia oraz jeździ supermoto. Przede wszystkim jednak tworzy całkiem wypasione filmy o tematyce właśnie supermoto. Niektóre publikacje na jego kanale YouTube mają nawet ponad 250 tysięcy wyświetleń, więc całkiem nieźle.

My trafiliśmy na film „Supermoto Street Murder”. Motocyklem jeździ Jonas Skovby i wygląda na to, że wie co robi. Jest trochę treningu na zamkniętym terenie i trochę akcji w mieście. Nie zbrakło stopali, skoków i jazdy na gumie. Wszystko nagrane i wyedytowane w naprawdę wysokiej jakości. Muzyka pasuje idealnie. Co Wy na to?

Jeżeli spodobało się, zerknijcie jeszcze na najbardziej popularny film Felkana „Reckless Supermoto Riding”:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl