III runda Gymkhana w Łodzi już w sobotę – dla każdego, za darmo!

- MotoRmania

Łódź to dla wielu miłośników gymkhany ulubiona runda, słynąca ze świetnej organizacji. Klub Motocyklistów Politechniki Łódzkiej szczyci się tradycją “konkursów sprawnościowych”, starszą nawet niż sama gymkhana: w tym roku organizują zawody już po raz dziesiąty!

informacja prasowa

Trzecia runda najbardziej dostępnych dla każdego motocyklisty zawodów odbędzie się w sobotę 29 lipca na parkingu centrum handlowego M1, ul. Brzezińska 27/29.

Startować może każdy: wystarczy mieć sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony motocykl oraz uprawnienia do prowadzenia pojazdu. WSTĘP BEZPŁATNY zarówno dla zawodników jak i widzów. Każdy, nawet debiutant, może powalczyć o cenne nagrody rzeczowe, bo zawodnicy klasyfikowani są w dwóch kategoriach: amatorów i PRO. W każdym roku zdarza się, że debiutant staje na podium, czasem na jego najwyższym stopniu!

001GymkhanaGP-Lodz-fot-Pacyfka

Po treningu otwartym i konkursie GP8 (dwunastometrowa ósemka pięć razy na czas), rozegrany zostanie konkurs główny oraz Puchar Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej, w którym zmierzy się po czterech najlepszych zawodowców i amatorów. After Party jak co roku w uwielbianym przez motocyklistów Pubie Motocyklowym Iron Horse.

GymkhanaGP-3-runda-LodzJeśli mimo wszystko nie zdecydujesz się startować, przyjdź zobaczyć w akcji śmietankę polskiej i europejskiej gymkhany. Sytuacja jest bardzo ciekawa. Z dwóch rund, które już się odbyły, jedną wygrał Dziki, obrońca tytułu mistrza Polski, drugą Rosjanin Alived, ubiegłoroczny drugi vicemistrz. W świetnej formie są również doświadczeni zawodnicy Malarz i Oscar, a także bracia Czesi: Krupič i Krejza. Doświadczonych zawodników podgryzają młode wilki, tegoroczni rookies klasy PRO: Mały Kris i Blondi.

Rejestracja na zawody na stronie gymkhana-gp.pl, a także w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów. Na stronie oraz Facebooku cyklu oraz wydarzeniu znajdziecie regulamin, harmonogram i wszystkie aktualności.

Patronem medialnym cyklu jest MotoRmania.

061GymkhanaGP-Lodz-fot-Pacyfka

Imprezę, będącą jedną z atrakcji z okazji obchodów 594 urodzin miasta, wspiera Prezydent Miasta Łodzi.

Organizator: Klub Motocyklistów Politechniki Łódzkiej oraz współorganizator: Stowarzyszenie MotoGymkhana Szczecin dziękują sponsorom i partnerom: Politechnika Łódzka, Modeka Polska, Penrite, Trust Koszulki, Speed Day; łódzka szkoła nauki jazdy AutoAkademia; agencja AM Art & Event; łódzkie sklepy i serwisy motocyklowe: Korando, MotoPublica, Tim Motocenter, Motorwings; Centrum Handlowe M1; Forum Łódzkich Motocyklistów.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl