Kartka urodzinowa dla Stuntera13 prosto z Indii

- Piotr Jędrzejak

Rafał, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Pewnie pamiętacie, że w poniedziałek tydzień temu Rafał Pasierbek uczestniczył w finałowym etapie gruzińskiego Mam Talent. Stunter13 wprawdzie nie wygrał, ale to było do przewidzenia – motocykle raczej nie mają szans na zwycięstwo w tego typu programach. A jednak trzeba się cieszyć z tego, że motocyklista w ogóle przeszedł do 3. etapu.

Być może też wiecie, że finał Mam Talent odbywał się w 31. urodziny Rafała! Gdyby tego było zbyt mało, to stunter z Indii, Rahul13 nakręcił dla niego video-kartkę urodzinową. Zwróćcie uwagę, jak wpływowym wzorem Stunter13 jest dla innych, młodych zawodników. Wiele tricków Rahula bazuje właśnie na tym, co robi Rafał. I ilu Stunterów13 jest w tym klipie!

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl