Nocne stuntowe życie w Łodzi + konkurs na dobre uczynki
Piotr Jędrzejak
6 lutego 2017

Ekipa KTS znowu atakuje! Ale wbrew pozorom nie są z nich wyłącznie kryminaliści na 2 kołach…

Łódzka ekipa Killing The Streets znana jest już globalnie, a to dzięki swoim produkcjom filmowym. Stunt na ulicach nigdy nie będzie legalny i popierany, ale równocześnie nigdy nie straci swojej popularności w internecie. Teraz możecie obejrzeć nowy film z serii Nightlife, czyli grupowe, głównie nocne, stuntowe latanie po Łodzi… Czasem kończy się to dobrze, a czasem na ortopedii ze złamanym obojczykiem.

Jednak członkowie KTS to nie tylko „źli motocykliści”. Jak widzicie na filmie, ostatnio pomogli psiakom w Schronisku Medor w Zgierzu. Kupili im karmę i wyprowadzali psy na spacer. Przy okazji filmu ruszył też konkurs – nie mamy biznesu w promowaniu konkursu, w którym trzeba kupić bluzę w sklepie KTS, ale jednym z wymogów uczestnictwa jest też pomoc dla dowolnego schroniska. A to już się ceni! Szczegóły znajdziecie w opisie filmu lub na FB.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły