Stunter13 w finale Mam Talent już dziś – gdzie oglądać?
Piotr Jędrzejak
30 stycznia 2017

Rafał Pasierbek ma dziś urodziny i to właśnie dziś odbywa się finał „Mam Talent”! Przypadek?

Zaledwie półtora tygodnia temu radośnie Was informowaliśmy, że Rafał Pasierbek szturmem przedarł się przez kolejne etapy gruzińskiej wersji Mam Talent. Do programu zaprosiła go tamtejsza telewizja, w pierwszym etapie zdobył 4 x TAK, a w półfinale wypadł równie dobrze.

Finał Mam Talent odbędzie się już dziś, w poniedziałek 30. stycznia! Emisja na żywo zaplanowana jest na godzinę 22:00 w Tibilisi, Gruzja, czyli 19:00 w Polsce. Jeżeli chcecie kibicować Stunterowi13 na żywo, możecie to zrobić! Telewizja Rustavi2 zapewnia możliwość oglądania ich na kanału w internecie, na żywo, >> NA TEJ STRONIE <<. Na pewno odnajdziecie się w nawigacji na stronie, mimo, że sporo napisów jest po gruzińsku. Tytuł interesującego Was programu to po gruzińsku „ნიჭიერი”. Dostępna jest też zapowiedź dzisiejszego programu, którą obejrzycie tutaj.

Tak wygląda player w Rustavi2 (dostępny tutaj). Czerwonym okręgiem zaznaczyliśmy program, który nas interesuje.

Tuż przed wylotem zapytaliśmy Rafała co dalej, o jaką stawkę toczy się gra. On napisał krótko:

„Właśnie lecę zaraz do Gruzji, finał jest w poniedziałek, w moje urodziny – tak się złożyło, haha :). Nawet nie pytałem o nagrodę :), dla mnie to dobra zabawa. Na pewno nie wygram, ale postaram się zrobić dobre show”.

Na jego facebooku z kolei znajdujemy kolejne wpisy:

„Właśnie jestem w Tibilisi, ale ‚Houston, mamy problem’. Zaczął padać śnieg, akurat dziś (sobota) po raz pierwszy w tym roku. Lol, myślę że przywiozłem go tutaj z Polski ;)”

„Warunki są ciężkie tu w Gruzji, ale przecież nie będę się mazgaił!”

Trening przed „Mam Talent”.
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły