4 x TAK w gruzińskim „Mam Talent”: zobacz występ Stuntera13

- Piotr Jędrzejak

To dopiero 1. etap kwalifikacji, ale Rafał Pasierbek już teraz wywarł na gruzińskim jury ogromne wrażenie.

Nasz najlepszy stunter, Rafał Pasierbek wyruszył kilka dni temu na półtoramiesięczną podróż. Wybiera się do Kostaryki oraz do Kolumbii, gdzie ma zaplanowanych kilka pokazów w kilku miastach. Swoją podróż zaczyna jednak od… Gruzji.

Tamtejsza telewizja zaprosiła go do udziału w gruzińskiej wersji „Mam Talent”. Stunter13 poleciał tam dopiero na 1. etap kwalifikacji, nie nastawiał się na przejście dalej, ale zaplanował dać niezły show. I wiecie co? Udało się! Rafał jak zwykle poszedł po całości, otrzymując od jury komplet głosów na TAK. To oznacza, że Stunter13 jeszcze wróci do Gruzji na kolejny etap tamtejszego „Mam Talent”. Zobaczcie, jak wyglądał pokaz Rafała:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl