Harmonogram Stunt Grand Prix 2016 – już w ten weekend!

- MotoRmania

Od piątku do niedzieli w Bydgoszczy rozegra się 8. edycja Stunt GP!

Stunt Grand Prix już na stałe wpisało się w kalendarz polskich imprez stunterskich. Na ósmą edycję na parking C.H. Auchan w Bydgoszczy zjedzie się 28 zawodników z całego świata (listę znajdziecie tutaj), walcząc o tytuł mistrza świata Federacji Ekstremalnych Sportów Motocyklowych. Tak jak informowaliśmy, druga runda odbędzie się w Dubaju, dokąd organizator zabierze 15 najlepszych zawodników z Bydgoszczy.

Teraz jednak sprawdźcie co, gdzie i kiedy. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend, w dniach 1-3. lipca, w Bydgoszczy przy ul. Rejewskiego 3, jak zawsze jest to parking C.H. Auchan. W piątek odbędą się nieobowiązkowe treningi, w sobotę półfinały, a w niedzielę finały. Dokładny harmonogram imprezy:

HARMONOGRAM STUNT GP 2016

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl