Spodenki do wody Fox polecają się na lato!

- MotoRmania

Idealny wakacyjny ciuch jest lekki i przewiewny, nie zajmuje dużo miejsca w walizce, szybko schnie i wygląda jak milion dolarów. Dokładnie takie są spodenki do wody Fox.

informacja prasowa

Umówmy się – spędzanie czasu nad wodą nie polega tylko na moczeniu się. To także budowanie wizerunku! 😉 A że zasadniczo nad jeziorem czy nad morzem nie masz dużo na sobie, warto iść w jakość – czyli skąpym strojem pokazać, kto tu rządzi. Do tego właśnie służą spodenki do wody Fox. Ubierasz je i wszyscy dokoła wiedzą, że mają do czynienia z człowiekiem, w którego żyłach płynie adrenalina.

spodenki do wody Fox FB 02

Ale, ale – my tu o marce, a mieliśmy o spodniach. Już nadrabiamy. W letniej kolekcji Fox są trzy rodzaje spodenek: boardshorty, hydro i codzienne. Boardshorty to typowe spodenki do wody – możesz się w nich kąpać, ale też świetnie nadadzą się do pójścia do knajpy. Są lekkie, schną w sekundę i dają radę w naprawdę każdych okolicznościach. Hydro to model między boardshortami i codziennymi spodenkami. Także możesz się w nich kąpać, choć mają bardziej uniwersalny krój. A spodenki codzienne to typowo casualowy, tradycyjny model. Są wykonane z cienkiego, przyjemnego w dotyku materiału, mają mnóstwo przydatnych kieszeni i co tu dużo gadać – znakomicie wyglądają.

Fox w akcji (3)

W kolekcji 2016 wszystkie rodzaje spodenek są w wersji dla mężczyzn i dla kobiet, a nawet dla dzieci. Także możecie całą rodziną błyszczeć nad Bałtykiem!

Znajdź najbliższy sklep Fox: szukaj sklepu Fox

Więcej informacji o spodenkach FOX: Dobresklepymotocyklowe.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl