Dzień na torze Bydgoszcz: ćwiczenia z plecakiem

- MotoRmania

Dla osób, które chcą przede wszystkim wykorzystać nitkę toru i ćwiczyć jazdę torową lub quasi-torową proponujemy udział w DNIU NA TORZE.

informacja prasowa
szkoleniemotocyklowe.pl

Jest to impreza podczas której uczestnicy podzieleni na grupy jeżdżą w sesjach po 15 lub 20 minut w godzinach trwania wydarzenia (najczęściej od 10:00 do 16:00). Podział na grupy ma związek z umiejętnościami i rodzajem motocykla, którym przyjeżdża uczestnik. Na tor wpuszczamy od 20 do 30 osób z podziałem na równe grupy – w zależności od pojemności obiektu. Zawsze staramy się aby nikt nikomu nie przeszkadzał.

Dla kogo stworzyliśmy ofertę Dzień na torze?

Dla każdego. UWAGA! Dzień na torze nie jest szkoleniem. Oczywiście jesteśmy na miejscu i zajmujemy się dopilnowaniem porządku, bezpieczeństwa oraz udzielaniem rad i porad, ale nie jest to typowe szkolenie! W czasie Dnia na Torze nie organizujemy ćwiczeń manewrowych i awaryjnych.

Program i czas trwania

• około 6-7 godzin (w zależności od obiektu). Podział na grupy i jazda w sesjach po 15 lub 20 minut
• przed rozpoczęciem jazdy krótkie omówienie teoretyczne nitki toru oraz zasad bezpieczeństwa na torze
• Instruktorzy na bieżąco korygują jazdę uczestników i omawiają techniki pokonywania zakrętów
• każdorazowo szczegółowe warunki uczestnictwa opisane są w systemie rezerwacji

2. lipca odbędzie się dzień na torze Bydgoszcz, a w ramach tej imprezy, szkoleniemotocyklowe.pl przygotowało specjalną ofertę dla motocyklistów ze swoimi „plecaczkami”. Będą to specjalne zajęcia dla osób, które chcą poćwiczyć jazdę na motocyklu z pasażerem, przed wspólnymi wakacyjnymi wyjazdami.

Dla zainteresowanych Instruktorzy omówią m.in.:
• prawidłową pozycję motocyklisty i pasażera na motocyklu
• technikę „trzymania się” w taki sposób, aby nie przeszkadzać kierowcy w prowadzeniu motocykla
• wspólne składanie się w zakręt i obserwowanie tego co dzieje się dookoła
• najczęstsze błędy motocyklowych pasażerów

Kosz uczestnictwa w „Dniu na Torze” to 300 zł. Więcej informacji, szczegóły oraz formularz rezerwacji znajdziecie na dedykowanej stronie na szkoleniemotocyklowe.pl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl