Potężne gumowanie i latanie na Harleyach, piękne dziewczyny oraz ostre wyścigi: Dirt Shark w Oakland!

- Eliasz Davidson

Dirt Shark zmontował totalnie wypasioną wideo relację z tego, co się działo podczas Monster Energy AMA Supercrossu w Oakland.

3 runda Monster Energy AMA Supercrossu w miniony weekend naładowała nas potężnymi emocjami na cały tydzień. Zarówno w klasie 450, jak i 250 nie brakowało ostrego ścigania i wyścigów trzymających w napięciu do samego końca. Oczywiście najefektowniejszym wydarzeniem wieczora był hardcorowy block pass Tylera Bowersa na Cooperze Webbie i pogoń zawodnika Yamahy na drugie miejsce. Na O.co Coloseum swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli Trey Canard i Malcolm Stewart, ale jak się okazuje podczas przystanku w Oakland, działo się dużo więcej.

Oczywiście nie mogło zabraknąć ekipy Harleyowców, którzy tym razem nie tylko zaliczali potężne 12 o’clocki na stojąco ale również… skakali swoimi motocyklami na drogach publicznych!

Dirt Shark osobiście sprawdził, co działo się na samym stadionie oraz poza nim i zmontował dla was totalnie wypasioną relację wideo z tych zawodów. Koniecznie musicie zobaczyć, jak wyglądają prawdziwe zawody supercrossowe od kuchni.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl