Offroadowy trening w slow motion: niesamowite umiejętności 16-latka
Eliasz Davidson
1 lutego 2015

Takiego panowania nad motocyklem nie powstydziłby się sam Graham Jarvis.

Trial to niesamowicie techniczny sport, który wymaga od zawodników ogromnego poświęcenia, wytrwałości i poczucia równowagi. Monotonne treningi i godziny spędzone na utrzymywaniu balansu mogą się jednak opłacić z nadwyżką, gdy nasze panowanie nad motocyklem przeniesie się do zupełnie innego wymiaru.

Dokładnie tak było w przypadku naszego nowego bohatera – Rubena Chadwicka. Australijczyk od 5 roku życia dosiada różnych maszyn, jednak najważniejsza zawsze była dla niego trialówka. Ruben nie unikał również motocykli enduro, na których jazda była dziecinnie prosta dzięki umiejętnościom zdobytym podczas rajdów obserwowanych.

Teraz Chadwick ma 16 lat, tytuł mistrza Australii juniorów w trialu oraz endurocrossie, niesamowitą technikę oraz jeszcze większe aspiracje. Ruben zamierza podbić klasę seniorską i coś nam się wydaje, że jest w stanie namieszać trochę wśród starszych zawodników.

Oczywiście polecamy w HD!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły