Offroadowy trening w slow motion: niesamowite umiejętności 16-latka

- Eliasz Davidson

Takiego panowania nad motocyklem nie powstydziłby się sam Graham Jarvis.

Trial to niesamowicie techniczny sport, który wymaga od zawodników ogromnego poświęcenia, wytrwałości i poczucia równowagi. Monotonne treningi i godziny spędzone na utrzymywaniu balansu mogą się jednak opłacić z nadwyżką, gdy nasze panowanie nad motocyklem przeniesie się do zupełnie innego wymiaru.

Dokładnie tak było w przypadku naszego nowego bohatera – Rubena Chadwicka. Australijczyk od 5 roku życia dosiada różnych maszyn, jednak najważniejsza zawsze była dla niego trialówka. Ruben nie unikał również motocykli enduro, na których jazda była dziecinnie prosta dzięki umiejętnościom zdobytym podczas rajdów obserwowanych.

Teraz Chadwick ma 16 lat, tytuł mistrza Australii juniorów w trialu oraz endurocrossie, niesamowitą technikę oraz jeszcze większe aspiracje. Ruben zamierza podbić klasę seniorską i coś nam się wydaje, że jest w stanie namieszać trochę wśród starszych zawodników.

Oczywiście polecamy w HD!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl