Onboard z amatorskiego wyścigu MX: skoki, gleby, bliskie spotkania, czyli chaos?

- Piotr Jędrzejak

Włoski oddział Red Bulla zorganizował imprezę pod nazwą Red Bull MX Superchampions. Była ona skierowana dla wszystkich nieprofesjonalnych zawodników, którzy ścigają się w lokalnych zawodach motocrossowych. Po imprezie organizator zebrał kilka nagrań z kamer na kaskach zawodników i z najlepszych ujęć stworzył film pod tytułem „chaotyczny wyścig motocrossowy”.

Rzeczywiście jest sporo gleb, trochę wyprzedzania i bliskich spotkań z innymi zawodnikami, ale czy rzeczywiście można nazwać to chaosem? Oceńcie to sami, ale my jesteśmy pewni jednego – właśnie za takie współzawodnictwo kochamy sporty motocyklowe, a szczególnie motocross!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl