Mega porcja video z Supercrossu w Oakland: Dirt Shark i GoPro
Eliasz Davidson
1 lutego 2014

Pozycja obowiązkowa przed nadchodzącymi wyścigami w Anaheim 3!

Wiemy, że tak jak my kochacie supercross. Wiemy również, że z niecierpliwością czekacie na kolejne zmagania motocrossowych gladiatorów podczas kolejnej rundy AMA Monster Energy SX, dlatego mamy dla Was coś, co sprawi, że jeszcze bardziej będziecie wyczekiwać zawodów w Anaheim 3. Relacje telewizyjne tak na prawdę nie oddają wielkości skoków i szybkości, z jakimi je pokonują najlepsi zawodnicy w swojej branży. Żeby zobaczyć, jak trudny i niebezpieczny był tor w Oakland, koniecznie musicie zobaczyć wyścigi z perspektywy rajderów, koniecznie tych najszybszych!

Na początek video z kasku Jasona Andersona, który po raz kolejny zgarnął zwycięstwo na ostatnim kółku. Tym razem to bardziej szczęście mu pomogło, ale i tak należą mu się ogromne brawa za ostrą walkę do samego końca.

No i przejdźmy do królewskiej klasy – 450SX! W Oakland Ryan Villopoto odzyskał czerwony plastron lidera i udowodnił, że nie bez powodu jest trzykrotnym Mistrzem Supercrossu. Zobaczcie, jak wygrywał tydzień temu:

I jeszcze onboard od Jamesa Stewarta. Bubba pokazał w Oakland, że jest bardzo szybki, ale słaby start nie pozwolił mu nawiązać walki z Ryanem. Może w Anaheim w końcu stanie na najwyższym stopniu podium?

A na koniec coś, co tygryski lubią najbardziej! Czyli więcej Dirt Shark i jego kolejna wypasiona produkcja. Oczywiście nie brakuje tańczących Monster Girls, rozmów z zawodnikami. ujęć zza kulisów 4 rundy Supercrossu i… jazdy na gumie na Harleyach!

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły