Na jednym kole prosto w radiowóz: nagranie z kamerki na kasku stuntera!

- Piotr Jędrzejak

Dlaczego policjant obezwładnił go tak agresywnie? Czy stunter uderzył go kaskiem?

W czerwcu 2013 roku pisaliśmy o całkiem nieudanym stunterze. Gość wyjechał z innymi stunterami na memoriał, a dokładniej na stunt-przejazd po mieście na cześć dwóch kolegów. Policja raczej nie lubi takich akcji, więc oczywiście urządzona została obława.

Nasz główny bohater, 24-letni Nicholas E. Rose niestety nie zauważył, że jedzie przed nim radiowóz. Akurat jechał na kole, więc możliwości hamowania miał ograniczone. Skutki? Efektowne parkowanie w policyjnym zderzaku i jeszcze bardziej efektowne przyziemienie wykonane przez funkcjonariusza! Zobaczcie to z kamerki na kasku!

Przy okazji obejrzyjcie też poprzednie nagranie, które publikowaliśmy w czerwcu:

Pół roku temu, gdy sprawa była świeża, pisaliśmy, że Nicholas miał zostać oskarżony o czynną napaść na funkcjonariusza, a powyższe video miało być dowodem w sprawie. Niestety nie wiemy, jak rozwinął się proces. Wtedy mówiło się, że stunter podobno zdążył uderzyć policjanta kaskiem. Powyższy film zdaje się to potwierdzać…

Ale dlaczego Nicholas to zrobił? Był w szoku (szczególnie biorąc pod uwagę jego krzyki)? Nie do końca wiedział, kto go obezwładnia? Stunter chyba też nie planował uciekać, ponieważ (jak ujawnia jeden z kadrów, gdy kask się toczy) zdążył postawić swój motocykl na bocznej stopce. Powiedział też wtedy „Hey, I’m off”, dając policjantowi jasno do zrozumienia, że zsiadł z motocykla. A może Nicholas nie uderzył policjanta, a jedynie przypadkowo rzucił kask? No i kolejna sprawa – jakie jest Wasze zdanie o policjancie? Nadużył swojej władzy, czy może dobrze zrobił, agresywnie obezwładniając faceta, który właśnie wjechał w (zaatakował?) radiowóz?

policjant w natarciu na stuntera

motocykl na stopce, motocyklista obezwladniony

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl