Konkurs: 5 podwójnych wejściówek na King Of Poland Supercross! [WYNIKI]
Eliasz Davidson
13 listopada 2017

Zgarnij darmowe bilety na Mistrzostwa Europy w Supercrossie – King Of Poland w gdańskiej Ergo Arenie i zobacz niesamowite show motocyklowe na własne oczy.

Już 18 listopada gdańska Ergo Arena zamieni się w stolicę europejskiego supercrossu za sprawą drugiej już edycji King Of Poland. W zeszłym roku supercrossowe wyścigi, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie zadebiutowały w Polsce i od razu podbiły serca fanów. W łódzkiej Atlas Arenie co prawda nie było kompletu kibiców, ale ci, którzy się pojawili potwierdzali, że warto. Nic dziwnego, w końcu intensywne zmagania na krótkim torze najeżonym technicznymi skokami przyprawiają momentami palpitacji serca, bo nie ma tam czasu i miejsca na miękką grę – wszyscy zawodnicy od startu do mety idą na całość. A to się kibicom nie może podobać.

W tym roku polski supercross King Of Poland zyskał rangę Mistrzostw Europy w motocrossie, a to oznacza, że w gdańskiej Ergo Arenie zobaczymy jeszcze mocniejszą obsadę zawodników z kraju i zagranicy. Również klas będzie więcej, bo oprócz dotychczasowych kategorii SX1 oraz SX2 dojdą jeszcze SX85  SX125, w których zobaczymy młodych, utalentowanych i niezwykle ambitnych kierowców. To jednak nie wszystko. Nie zabraknie oczywiście uwielbianego przez kibiców konkursu whipów, podczas którego zawodnicy będą wyłamywać swoje motocykle w każdy możliwy sposób.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć to wszystko na własne oczy, ale jeszcze nie masz biletów na King Of Poland Supercross to ten konkurs jest właśnie dla ciebie. Mamy do rozdania 5 podwójnych wejściówek, dzięki którym razem z osobą towarzyszącą na własne oczy zobaczysz pierwsze w historii Mistrzostwa Europy w Supercrossie w Ergo Arenie.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:
Gdzie i kiedy (kraj i rok) powstał supercross?

Podpowiedź znajdziecie w poprzednich artykułach na naszym portalu dotyczących King of Poland Supercross 2017 (klik). Powodzenia!

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@motormania.com.pl. Z jednego adresu mailowego można odpowiedzieć tylko raz. Spośród wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na pytanie, wylosujemy 5 osób, które otrzymają podwójną wejściówkę na Mistrzostwa Europy w Supercrossie King of Poland w gdańskiej Ergo Arenie. Na odpowiedzi czekamy do środy (15.11.2017) do godziny 12:00. Wyniki konkursu opublikujemy w tym artykule najpóźniej do godziny 20:00 również w środę. Wszelkie pytania możecie kierować na powyższy e-mail. Powodzenia!

[AKTUALIZACJA – Wyniki]

Zadając pytanie „gdzie i kiedy powstał supercross” mieliśmy na myśli odpowiedź, która zawierała się w poprzednim artykule na ten temat. Chodziło o imprezę „Super Bowl Coliseum” w Los Angeles w 1972 roku, która dała podwaliny do stworzenia serii Supercross. Wśród Waszych maili pojawiło się jednak również sporo innych odpowiedzi, jak na przykład rok 1974, kiedy to w USA wystartował pierwszy sezon oficjalnej serii AMA Motocross. Inną odpowiedzią był Paryż w 1948 roku – wtedy odbyły się pierwsze wyścigi motocrossowe wewnątrz stadionu.

I wiecie co? Wszystkie te odpowiedzi postanowiliśmy uznać za poprawne, przecież oczywiście mieliście rację. Spośród wielu nadesłanych odpowiedzi wylosowaliśmy 5 osób, które otrzymają wejściówkę dla dwóch osób na sobotni Supercross w Ergo Arenie! Są to:
– Aleksandra C.
– Adam T.
– Przemysław D.
– Michał M.
– Marek B.

Wszystkim dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy! W sprawie wejściówek skontaktujemy się z Wami drogą mailową. Kolejne konkursy już niebawem, stay tuned!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły