Zapowiedź Steel Pipe: Artur Puzio i freestyle w składzie stalowych rur!
Piotr Jędrzejak
18 grudnia 2014

3-hektarowy plac w całości zapełniony rurami stalowymi i 1 polski zawodnik FMX – zobaczcie zapowiedź projektu!

informacja prasowa

Po udanych zawodach Gladiator Games w Pradze mieszkający w Barcinie a trenujący w podbydgoskich Prądkach Artur Puzio wraz z firmą Impo-Stal mającą siedzibę w Lisim Ogonie postanowił zaangażować się w nowy projekt. Projekt ten ma na celu pokazanie możliwości, jakie niesie za sobą FMX oraz pokazaniu umiejętności samego zawodnika.

Projekt ten to video, które ma prezentować techniczną jazdę i skoki po rurach. Artur ma między innymi pokazać techniczną jazdę motocross po rurach stalowych, wykonać kilka popisowych ewolucji, czy też pionowy skok w dół wyjeżdżając z rury zawieszonej na wysokości 12 metrów nad ziemią.

Sam projekt jest o tyle ciekawy, że przed Arturem jeszcze nikt na świecie nie jeździł ani skakał po rurach stalowych. A dzięki uprzejmości firmy Impo-Stal do dyspozycji aktualnego Mistrza Polski będzie 3-hektarowy plac w całości zapełniony rurami stalowymi. Również dzięki wsparciu firmy Impo-Stal i KW-Instal z Bydgoszczy, na torze treningowym Artura w Prądkach powstał profesjonalny basen z gąbkami, do którego można trenować nowe ewolucje oraz backflipy z kombinacjami.

Podczas omawiania scenariusza do projektu, Artur postanowił nagrać małą zapowiedź tego, co będziemy mogli zobaczyć w maju 2015. Zapraszamy do video zapowiedzi „Steel Pipe” oraz kilku zdjęć z prób!

Więcej informacji na temat startów Artura w sezonie 2015 możecie znaleźć na puzioskyfighters.pl oraz na facebook.com/arturpuziofmx.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły