Motocykliści z Mulholland: sportowe przejazdy, MonoTracer i krótki pościg
Piotr Jędrzejak
18 grudnia 2014

Cztery i pół minuty z motocyklami na krętej drodze.

Najpopularniejsze ujęcia z Mulholland Highway to wszelkiego rodzaju wypadki, no i niestety przyjęło się, że glebę zalicza tam każdy. Błąd. Procentowo jest tam raczej niedużo wypadków, ale biorąc pod uwagę całościową frekwencję motocyklistów, wydaje się, że liczba szlifów jest spora… Tym razem obejrzyjcie więc comiesięczne zestawienie najciekawszych ujęć!

RnickeyMouse jak zwykle się postarał, więc video można oglądać w jakości 1080p 60k. To dobrze, bo biorąc pod uwagę raczej nieprzyjemną pogodę w Polsce, oglądanie szybkiej jazdy po świetnych winklach jest nadzwyczajnie przyjemne. Poza oczywistymi sprzętami sportowymi jest też kilka nieźle radzących sobie supermociaków, trochę przedziwnych wydmuszek, a trafił się też jeden z sześciu obecnych w USA MonoTracerów. Patrząc na jego konstrukcję, wyposażenie i fotele, zastanawiamy się, jak kierowca jest w stanie wyczuć zachowanie tego pojazdu… No i jak się skręca z tak ogromnym rozstawem osi?!

Trafił się też krótki pościg policji. Jednak jak pisze RnickeyMouse: „Gliniarze są tutaj raczej tolerancyjni, więc nie ma sensu uciekać. Najczęściej dają pouczenia lub wystawiają mandat za niespełnione warunki techniczne. No chyba, że zrobisz coś niebezpiecznego, jak wheelie czy przekraczanie podwójnej ciągłej.”

P.S.: Nie wiemy o co chodzi temu gościowi, który na końcu filmu bawi się w offroad, ale przyznajemy – jest bezbłędny!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły