Unikalne zawody Freestyle Motocross z muzyką na żywo już w maju w Katowicach

- MotoRmania

Jedni z najlepszych polskich i zagranicznych zawodników freestyle motocross powalczą ze sobą 23 maja w Katowicach, w ramach imprezy ProfiAuto FMX & Music Show. Zawody będą miały status pierwszej rundy Sky Fighters CUP, a sportowe emocje dodatkowo podgrzeje muzyka na żywo w wykonaniu zespołów Yuma Band oraz Acid Drinkers. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na tę, unikalną w skali kraju, imprezę.

informacja prasowa

Do rywalizacji na najbardziej efektowne triki i skoki podczas ProfiAuto FMX & Music Show staną jedni z najlepszych polskich i światowych zawodników FMX. Udział w zawodach potwierdził już aktualny Mistrz Polski FMX – Artur Puzio. Impreza, która odbędzie się w sobotni wieczór 23 maja w katowickim Spodku to poza widowiskowymi, sportowymi emocjami, także gratka dla fanów energetycznej muzyki na żywo. Zapewni ją zespół Yuma Band, który zagra bezpośrednio w trakcie zawodów, a także gwiazda wieczoru – Acid Drinkers.

– To wyjątkowa impreza, pierwsze tego typu zawody FMX z muzyką na żywo. Rockowo i ostro będzie jednak nie tylko ze względu na muzykę. Zawodnicy nie zamierzają się oszczędzać. Nasze triki, skoki i loty zgrają się z gitarowymi riffami i na pewno zrobią wrażenie nie tylko na sędziach, ale i na publiczności. Jest o co walczyć, bo podczas ProfiAuto FMX & Music Show zaczynamy tegoroczną rywalizację związaną z Sky Fighters CUP – mówi Artur Puzio, Mistrz Polski FMX.

ProfiAuto FMX & Music Show to impreza, która odbędzie się w ramach dwunastej edycji targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show w Katowicach. Targi zaplanowano na 23 i 24 maja. Sobotnie show z zawodnikami FMX rozegra się w będącej wizytówką Śląska hali Spodek, a dwudniowa część wystawiennicza targów – w położonym tuż obok, nowo wybudowanym Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Bilety na ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne w serwisie Eventim. Uprawniają one także do wejścia na targi.

Więcej informacji na temat sobotniego show znaleźć można na stronach fmxshow.pl oraz na Facebooku.

FMX Show logo

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl