Unikalne zawody Freestyle Motocross z muzyką na żywo już w maju w Katowicach
MotoRmania
10 marca 2015

Jedni z najlepszych polskich i zagranicznych zawodników freestyle motocross powalczą ze sobą 23 maja w Katowicach, w ramach imprezy ProfiAuto FMX & Music Show. Zawody będą miały status pierwszej rundy Sky Fighters CUP, a sportowe emocje dodatkowo podgrzeje muzyka na żywo w wykonaniu zespołów Yuma Band oraz Acid Drinkers. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na tę, unikalną w skali kraju, imprezę.

informacja prasowa

Do rywalizacji na najbardziej efektowne triki i skoki podczas ProfiAuto FMX & Music Show staną jedni z najlepszych polskich i światowych zawodników FMX. Udział w zawodach potwierdził już aktualny Mistrz Polski FMX – Artur Puzio. Impreza, która odbędzie się w sobotni wieczór 23 maja w katowickim Spodku to poza widowiskowymi, sportowymi emocjami, także gratka dla fanów energetycznej muzyki na żywo. Zapewni ją zespół Yuma Band, który zagra bezpośrednio w trakcie zawodów, a także gwiazda wieczoru – Acid Drinkers.

– To wyjątkowa impreza, pierwsze tego typu zawody FMX z muzyką na żywo. Rockowo i ostro będzie jednak nie tylko ze względu na muzykę. Zawodnicy nie zamierzają się oszczędzać. Nasze triki, skoki i loty zgrają się z gitarowymi riffami i na pewno zrobią wrażenie nie tylko na sędziach, ale i na publiczności. Jest o co walczyć, bo podczas ProfiAuto FMX & Music Show zaczynamy tegoroczną rywalizację związaną z Sky Fighters CUP – mówi Artur Puzio, Mistrz Polski FMX.

ProfiAuto FMX & Music Show to impreza, która odbędzie się w ramach dwunastej edycji targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show w Katowicach. Targi zaplanowano na 23 i 24 maja. Sobotnie show z zawodnikami FMX rozegra się w będącej wizytówką Śląska hali Spodek, a dwudniowa część wystawiennicza targów – w położonym tuż obok, nowo wybudowanym Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Bilety na ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne w serwisie Eventim. Uprawniają one także do wejścia na targi.

Więcej informacji na temat sobotniego show znaleźć można na stronach fmxshow.pl oraz na Facebooku.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły