Szalony surfing crossówką Robbiego Maddisona: Pipe Dream od środka!

- Eliasz Davidson

Zobaczcie, jak naprawdę wyglądała jazda motocyklem po falach podczas nagrywania Pipe Dream.

O tym, że Robbie Maddison jest prawdziwym świrem, wiemy nie od dziś. Ale o tym, że potrafi surfować crossówką dowiedzieliśmy się stosunkowo niedawno, gdy światło dzienne ujrzała jego najnowsza szalona produkcja Pipe Dream. Od premiery minął już prawie miesiąc, a my ciągle nabijamy wyświetlenia filmu i zastanawiamy się, czy to na pewno nie jakaś hollywoodzka sztuczka…

Maddo postanowił więc udowodnić wszystkim, że jazda po wodzie motocyklem z płozami wcale nie jest taka łatwa i pochwalił się krótkim onboardem z pierwszych jazd po Thaiti. Jak można się domyślić z tego niedługiego wideo, nagranie całego filmu zajęło ekipie sporo czasu i z pewnością pochłonęło kilka maszyn. Raczej nie pisalibyśmy się na pracę mechanika ani kamerzysty przy tym projekcie (podobno wszyscy dostali gronkowca i nieprzyjemnej sr*czki od siedzenia w wodzie), ale motocyklem chętnie byśmy spróbowali się przepłynąć. Zobaczcie, jak wygląda surfing crossówką od środka.

https://youtu.be/uBzmkpF_4VQ

My tymczasem nie możemy doczekać się filmu od kuchni, pokazującego całą historię i drogę Maddisona do spełnienia swojego wielkiego marzenia. Nie wiadomo kiedy trafi on do sieci, więc na razie pozostaje nam obejrzeć trailer i uzbroić się w cierpliwość.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl