Symulator flipów FMX: drążek do trenowania tricków

- Piotr Jędrzejak

Wszelkie sporty motorowe, a szczególnie te z „freestyle” w nazwie wymagają nie tylko umiejętności panowania nad motocyklem, ale także wysokiej sprawności fizycznej. Wszelkie te tricki w stuncie czy w FMXie przecież nie zrobią się same.

Ekipa Stunt Freaks Team obmyśliła właśnie Symulator FMX. W dużym skrócie jest to drążek do podciągania się, zbudowany z kierownicy motocyklowej oraz konstrukcji przypominającej budowę motocykla. Przed Wami długie jesienne i zimowe wieczory. Może to jest pomysł na wykonanie w swoim garażu czegoś kreatywnego?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl