Już dziś, w sobotę 18 listopada Mistrzostwa Europy w Supercrossie w gdańskiej Ergo Arenie. Przyjdź i poczuj niesamowite emocje na własnej skórze!

W końcu przyszedł czas na jeden z najbardziej wyczekiwany wieczór motorsportu w Polsce. Już w sobotę 18 listopada trójmiejska Ergo Arena zamieni się w stolicę europejskiego supercrossu za sprawą drugiej edycji King Of Poland SX. Tym razem impreza organizowana przez Sportainment nie będzie tylko jedynymi tego typu zawodami w naszym kraju, ale również jedynym w tym sezonie przystankiem Mistrzostw Europy w Supercrossie. To oznacza, że będzie to niezwykle emocjonujący event pełen zaciętych i widowiskowych wyścigów, ale z pewnością również ciekawych atrakcji dodatkowych, o których organizator zawsze pamięta.

Długo nam przyszło czekać, na ściągnięcie do Polski „stadionowej” odmiany motocrossu, ale w zeszłym roku w końcu się doczekaliśmy. Nowa w naszym kraju formuła przyjęła się doskonale, bo kibice w Łodzi dosłownie zwariowali na punkcie supercrossu. Ciężko się im dziwić, bo na brak mocnych wrażeń nie mogli narzekać. Były tłuste whipy, agresywne pojedynki i niestety bolesne upadki, czyli to z czego znany jest ten sport.

Tak było rok temu:

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się czy w sobotę 18 listopada pojawić się na Ergo Arenie i na własne oczy zobaczyć King Of Poland Supercross 2018 to zapewniamy was, że nie ma nad czym się zastanawiać. Bierzcie znajomych i wpadajcie, bo szykuje się niesamowity wieczór.

Więcej na Supercross.PL.