Sobota: zobacz emocjonujące wyścigi motocyklowe w Gdańsku!

- Eliasz Davidson

Już dziś, w sobotę 18 listopada Mistrzostwa Europy w Supercrossie w gdańskiej Ergo Arenie. Przyjdź i poczuj niesamowite emocje na własnej skórze!

W końcu przyszedł czas na jeden z najbardziej wyczekiwany wieczór motorsportu w Polsce. Już w sobotę 18 listopada trójmiejska Ergo Arena zamieni się w stolicę europejskiego supercrossu za sprawą drugiej edycji King Of Poland SX. Tym razem impreza organizowana przez Sportainment nie będzie tylko jedynymi tego typu zawodami w naszym kraju, ale również jedynym w tym sezonie przystankiem Mistrzostw Europy w Supercrossie. To oznacza, że będzie to niezwykle emocjonujący event pełen zaciętych i widowiskowych wyścigów, ale z pewnością również ciekawych atrakcji dodatkowych, o których organizator zawsze pamięta.

Długo nam przyszło czekać, na ściągnięcie do Polski „stadionowej” odmiany motocrossu, ale w zeszłym roku w końcu się doczekaliśmy. Nowa w naszym kraju formuła przyjęła się doskonale, bo kibice w Łodzi dosłownie zwariowali na punkcie supercrossu. Ciężko się im dziwić, bo na brak mocnych wrażeń nie mogli narzekać. Były tłuste whipy, agresywne pojedynki i niestety bolesne upadki, czyli to z czego znany jest ten sport.

Tak było rok temu:

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się czy w sobotę 18 listopada pojawić się na Ergo Arenie i na własne oczy zobaczyć King Of Poland Supercross 2018 to zapewniamy was, że nie ma nad czym się zastanawiać. Bierzcie znajomych i wpadajcie, bo szykuje się niesamowity wieczór.

Więcej na Supercross.PL.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl