Star Wars FMX – szturmowcy na motocyklach
Piotr Jędrzejak
16 lipca 2012

Stormtroopersi z Gwiezdnych Wojen wsiadają na sprzęty do freestyle motocrossu!

Stany Zjednoczone, tam podobno wszystko jest lepsze i fajniejsze. Tego nie wiem, ale jedno jest pewne – gdyby ktoś zlecił mi znalezienie największych fanów serii Gwiezdnych Wojen, poszukiwania zacząłbym właśnie tam. Dlaczego? Czy gdziekolwiek indziej istnieje ktoś, kto poświęci sporo pieniędzy i dwa dni tylko po to, żeby do sieci wrzucić film ze szturmowcami skaczącymi na motocyklach? Film, który z resztą rozprzestrzenia się po sieci z całkiem niezłą prędkością i jest po prostu cool!

Klip jest nakręcony na naprawdę niezłym poziomie, a pomocne przy tym były kamery GoPro oraz Canony 5D i 7D (jeżeli kogokolwiek to interesuje). We wdzianka stormtroopersów weszli freestylerzy Zak Collings, Justin Cox oraz Patrick Schooler. Autor jednak postarał się i zaangażował całą ekipę pustynnych obywateli wprost z sagi Gwiezdnych Wojen. Film kręcony był w stanie Utah, w miejscu o wdzięcznej nazwie Park Mała Sahara.

Zobaczcie, co szturmowcy imperium robią po godzinach:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły