Skillz Up w Łagowie – IV runda w ten weekend
MotoRmania
16 lipca 2012

Przedostatnia runda w Łagowie odbędzie się w najbliższą sobotę!

Informacja prasowa

Zarówno zawodnicy, jak i organizatorzy przygotowują się już do wielkiego finału tegorocznej serii Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie, jednak zanim to nastąpi, wszystkich czeka jeszcze niemniej emocjonująca runda w Łagowie. Miejscowość określana mianem perły województwa lubuskiego, tym razem poza walorami estetycznymi dostarczy widzom także wielu sportowych emocji.

Prowadzący w klasyfikacji generalnej serii Michał Daciuk uległ niestety w miniony weekend wypadkowi podczas treningów i złamana kość udowa wykluczyła go z dalszej rywalizacji. Z dwiema rundami do końca serii jego najgroźniejsi rywale: Artur Puzio, Marcin Łukaszczyk i Piotrek Potaczało będą w Łagówku zawzięcie walczyć o punkty do generalki. Po raz drugi w Polsce pojawią się też czescy zawodnicy: Zdeněk Fusek oraz František Máca. Rywalizacja zapowiada się bardzo interesująco i możemy być pewni, że każdy z zawodników zrobi wszystko, żeby zaimponować jurorom oraz wprawić publiczność w zachwyt.

Emocji nie zabraknie także podczas pokazów rowerowych, które są stałym elementem tegorocznej serii. Zawodnicy na BMX’ach i MTB pokażą, że równie skutecznie jak zawodnicy na motocyklach potrafią przechytrzyć grawitację. Salta w tył i w przód gwarantowane!

Jakby tego mało swoją obecność zapowiedział zawodnik, który jest polską legendą Street Freestyle, czyli Stuntu – reprezentujący otoMoto Team – Hubert Dylon. „Raptowny” udowodni, że jazda w stylu wolnym nie jest zarezerwowana wyłącznie dla zawodników latających z rampy.

Jak zawsze obecne będą piękne Skillz Girlz, muzyka na żywo oraz stoisko z wyjątkowymi koszulkami EAT MY DIRT. Łagów/Łagówek 21 lipca– tam po prostu trzeba być! Bilety w cenie 25,00 zł. do nabycia w siedzibie Ana-Bud Łagówek oraz w dniu imprezy w kasach. Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia władz gminy Łagów.
Imprezę napędzają: OTOMOTO, ROCKSTAR ENERGY DRINK
Partnerzy: PZM
Sponsorzy wspierający: GO PRO, EAT MY DIRT
Organizatorzy: SPORTAINMENT, KLUB DAREDEVIL FMX, ANAPOWER

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły