Sky Fighters FMX, MX Camp: wakacje z motocyklem i quadem!
MotoRmania
28 lipca 2014

Pewnie wielu z was podczas standardowych wakacji czegoś brakuje. Niektórym brakuje porządnej dawki adrenaliny, a innym po prostu kontaktu ze swoim motocyklem lub quadem.

Informacja prasowa

Dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i chcieliby spróbować swoich sił w treningach i zawodach pod okiem najlepszych zawodników FMX i QFMX z Polski i Niemiec, przygotowaliśmy Sky Fighters Camp. Obóz ma na celu pomoc początkującym zawodnikom w uniknięciu kontuzji i nauczeniu się odpowiedniej techniki jazdy, bazując na doświadczeniach profesjonalnych trenerów. Obóz przeznaczony jest również dla zawodników chcących udoskonalić swoje umiejętności jazdy i chcących nauczyć się skakać z rampy FMX i QFMX.

„Speed Star Park” to raj dla miłośników sportów motorowych i ekstremalnych. Profesjonalnie przygotowany tor z homologacją Europejską, ze zróżnicowanymi przeszkodami, pełne zaplecze warsztatowe, freestyle park, czy basen z gąbkami to tylko niektóre z atrakcji, jakie możecie tam znaleźć.

Ponadto dla campowiczów przygotowaliśmy profesjonalną salę kinową, w której będzie można oglądać filmy z treningów oraz video szkoleniowe i o tematyce FMX, takie jak „On the pipe” czy „Moto Butter”.

Podczas Campu odbędą się treningi super-enduro, motocross, cross country i FMX do basenu z gąbkami oraz na ziemne lądowanie. Będzie można także zobaczyć jak wygląda trening profesjonalnych zawodników FMX i QFMX oraz wziąć udział w zawodach na zakończenie Campu.

W czasie wolnym przygotowaliśmy dla zawodników:
– zawody w hill climbing (podjeżdżaniu pod górę na motocyklach)
– turniej paintball
– loty spadochronem
– spływ kajakowy prosto do morza
– skoki do basenu z gąbkami
– zajęcia SURVIVAL
– wypoczynek na plaży nad morzem
– zawody o Sky Fighters FMX i MX Cup

Sky Fighters Cup to jak na razie jedyne w Polsce zawody FMX. Wyjątkowa formuła zawodów sprawia, że prawie każdy, kto kiedykolwiek skakał bezpiecznie z rampy, może spróbować swoich sił w walce o Sky Fighters CUP. Jest to inicjatywa, która wyszła wprost od zawodników. Impreza, która odbędzie się podczas Sky Fighters Camp w Sobieńczycach będzie drugą z serii zawodów Sky Fighters CUP.

Podczas zawodów amatorzy będą mieli do dyspozycji 2 rampy, które każdy będzie mógł odstawić sobie na dowolną odległość tak, aby bezpiecznie wykonywać skoki. Będzie również do dyspozycji jedna rampa wkopana w skocznię motocrossową. Wkopana rampa jest bardzo bezpieczna dla amatorów, ponieważ podczas za krótkiego skoku zawodnik spada na półkę, która styka się z rampą.

Zostały ostatnie wolne miejsca!!

Osoby chcące wziąć udział w CAMPIE oraz zawodach Sky Fighters CUP prosimy o kontakt: puzioskyfighters(małpka)wp.pl lub przez puzioskyfighters.pl

Szczegółowe informacje na: www.puzioskyfighters.pl oraz www.speed-star.pl

\

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły